Gwiazdy na premierze filmu "Ania". Pojawił się także niewidziany syn Przybylskiej. Szymon Bieniuk nie krył przejęcia

2022-10-05 21:16

Na filmowej premierze "Ani", opowiadającej o losach tragicznie zmarłej Anny Przybylskiej, nie mogło zabraknąć najbliższej rodziny gwiazdy. Na czerwonym dywanie legendarną polską aktorkę wspominał Jarosław Bieniuk (43 l.) w towarzystwie dwójki ich wspólnych dzieci. Oliwia Bieniuk (19 l.) zachwycała wyeksponowanym dekoltem! Do złudzenia przypominała słynną mamę. Sensację wzbudziło jednak pojawienie się Szymona Bieniuka. Najstarszy syn Przybylskiej ma dopiero 16 lat. To musiał być dla niego wieczór pełen wrażeń.

Tu pojawiły się najważniejsze gwiazdy. Na premierze filmu o Ani Przybylskiej nie zabrakło też jej rodziny. Stawił się także 16-letni syn zmarłej aktorki

Na premierze filmu o Ani Przybylskiej nie mogło zabraknąć najbliższej rodziny zmarłej aktorki. Furorę robiła córka Przybylskiej i Jarosława Bieniuka - Oliwia Bieniuk fenomenalnie prezentowała się w sukience eksponującej dekolt młodej gwiazdy. Pójdzie w ślady znanej mamy? Trudno było nie dostrzec podobieństwa Pań.

Prawdziwą sensację wywołało jednak pojawienie się Szymona Bieniuka. Najstarszy syn Anny Przybylskiej, który ma dopiero 16 lat, raczej nie bywał do tej pory częstym gościem branżowych wydarzeń. To musiał być dla niego dzień pełen emocji. Dumnie pozował jednak do zdjęć u boku ukochanego taty oraz siostry.

Na filmową premierę wybrały się też takie gwiazdy, jak utulona w bieli Edyta Herbuś, czy jesienna Wiktoria Gąsiewska. Naszą uwagę przykuł minimalistyczny, zgrabnie bawiący się formą materiału zestaw Anny Dereszowskiej. Chłodniejsze wieczory to idealny moment na grę warstwami!

Nie zabrakło także nowej twarzy "Wiadomości" TVP. Marta Kielczyk postawiła na elegancką, skromną czerń. Agata Biernat wybrała z kolei na wieczorowy błysk w opinającej ciało sukience. Soczystą zieleń na czerwony dywan wprowadziła Małgorzata Opczowska-Łęska. Lubimy takie żywiołowe połączenia!

W niebieskich odcieniach zagustowała z kolei Katarzyna Bujakiewicz, która ostatnio ze wzruszeniem opowiadała o wyjątkowej przyjaźni, jaka łączyła ją z Anną Przybylską. Wtórował jej elegancki Andrzej Piaseczny, który tego wieczoru postawił na melanż szarości. Maja Hyży postanowiła za to zadać szyku w ognistej czerwieni. Pojawił się też wiecznie młodzieńczo wyglądający Krzysztof Ibisz. Były momenty nostalgii, kiedy wspominano zmarłą, a także występy muzyczne gwiazd, które w ten sposób jeszcze raz żegnały ukochaną koleżankę. 

Wybieracie się na "Anię" do kin? Sprawdźcie w naszej galerii zdjęć, która kreacja najbardziej przypadła Wam do gustu!

Jakie kreacje wybrały największe gwiazdy podczas premierowego pokazu filmu "Ania"? Nie zabrakło najbliższych zmarłej gwiazdy, a także wielbicieli jej talentu. Więcej w naszej galerii zdjęć poniżej!

Tak wygląda grób Ani Przybylskiej
Sonda
Wybierasz się do kina na film o Ani Przybylskiej?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki