Nowa twarz "Wiadomości"

Świetny debiut Marty Kielczyk w "Gościu Wiadomości". Do programu zaprosiła Igę Świątek! Kim jest nowa gwiazda TVP?

2022-09-29 21:29

Marta Kielczyk (48 l.) na ten dzień czekała długo. Dziennikarka jest związana ze stacja TVP od 23 lat, wkrótce zadebiutuje w roli nowej prowadzącej "Wiadomości". Od października widzowie będą mogli regularnie widywać ją na ekranie. Już teraz jednak prezenterka poprowadziła specjalne wydanie "Gościa Wiadomości", do którego zaprosiła wielką gwiazdę młodego pokolenia polskich sportowców - Igę Świątek (21 l.). Tenisistka odpowiedziała także na pytanie Marty Kielczyk o jej receptę na sukces. A o nim obie panie mogłyby co nieco powiedzieć!

Marta Kielczyk debiutuje w "Wiadomościach". Prezenterka porozmawiała z gwiazdą sportu o sukcesie. Iga Świątek powiedziała szczerze, co myśli!

Marta Kielczyk doskonale wie, jak latami budować udaną karierę i wspinać się na jej kolejne etapy. Była już prezenterką "Panoramy", a także m.in. gospodynią debat wyborczych oraz programów publicystycznych, np. "Minęła dwudziesta" czy "Okno na Polskę". Prowadziła również program poranny "Kawa czy herbata" oraz przygotowywała przegląd prasy i felietony z politykami dla z "Pytania na śniadanie". Marta Kielczyk pracowała również na stanowisku kierowniczki redakcji kultury i rozrywki w Programie I Polskiego Radia. Była odpowiedzialna za "Lato z radiem", "Cztery pory roku" i "Sygnały dnia".

Teraz Marta Kielczyk, która w roli prowadzącej "Wiadomości" pojawi się na stałe od października, zadebiutowała w programie, prowadząc specjalne wydanie po nim. W "Gościu Wiadomości" pojawiają się najbardziej znane osobistości ze świata polityki, sportu czy nauki. Do poprowadzonego przez Martę Kielczyk w czwartek, 29 września, wydania "Gościa" świeżo upieczona nowa gwiazda "Wiadomości" zaprosiła wielką gwiazdę młodego pokolenia polskich sportowców, Igę Świątek.

Tenisistka, która obecnie jest na ustach wszystkich, porozmawiała z Martą Kielczyk m.in. o sukcesie i tym, jaką ma niego receptę. Tu obie Panie miałyby coś do powiedzenia! 

- Szczerze mówiąc ja wciąż powtarzam, że nie ma takiego klucza ani takiej drogi, którą każdy może podążyć. W pewnym sensie musimy sami zebrać swoje doświadczenia i uczyć się na błędach i nie ma schematu, za którym wszyscy mogą iść. Te cechy, które na pewno pomogły mi w osiągnięciu sukcesu, to profesjonalizm, determinacja i to, że nie lubię odpuszczać i zostawiać rzeczy niedokończonych - odpowiadała pytana przez Martę Kielczyk o swój sposób na zwycięstwo Iga Świątek.

Wyraźnie widać było, że prezenterka potrafi nie tylko sprawnie poprowadzić konwersację, ale i zadać trafne pytania, które ją ciekawie rozwiną. To był zdecydowanie udany debiut! Będziecie oglądać "Wiadomości" z udziałem Marty Kielczyk?

Jak prezentuje się nowa twarz "Wiadomości"? Marta Kielczyk pokazała, co potrafi! Zobaczcie więcej zdjęć nowej gwiazdy TVP w naszej galerii zdjęć poniżej.

Sonda
Czy podobał Ci się debiut Marty Kielczyk w "Wiadomościach"?
Iga Światek pobije Roberta Lewandowskiego? Ekspert nie ma wątpliwości!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają