Marta Manowska w poruszającym wyznaniu

i

Autor: AKPA/Kurnikowski

Piękne słowa!

Marta Manowska w poruszającym wyznaniu: "Jesteś moim reżyserem serca". Kogo ma na myśli?

2022-09-29 15:52

Marta Manowska (38 l.) to gospodyni programów takich jak "Rolnik szuka żony" i "Sanatorium miłości". W ostatnim, wzruszającym wpisie w mediach społecznościowych kobieta zwróciła się do osoby szczególnie bliskiej swemu sercu. O kogo chodzi?

Marta Manowska to dziennikarka i prowadząca programów takich jak "Sanatorium miłości" i "Rolnik szuka żony", która dała się poznać widzom jako osoba ciepła, empatyczna i profesjonalna. O życiu prywatnym Manowskiej, a zwłaszcza sprawach sercowych, nie było jednak wiadomo zbyt wiele. Gwiazdę łączono z Robertem Bodziannym, bratem jednego z uczestników "Rolnika", ale Manowska ucięła te spekulacje. Ostatnio na jaw wyszło, że gwiazda TVP nie jest już singielką. Paparazzi przyłapali ją nad morzem, podczas romantycznej randki z tajemniczym mężczyzną. Para trzymała się za ręce. Nie szczędzili sobie również pocałunków i czułości. 

Manowska jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Na swoim profilu na Instagramie zamieszcza kadry ze swojego życia zawodowego i prywatnego. Ostatnio pokazała fotografię, na której przytula bliską swemu sercu osobę. Jak napisała:

"Dziękuję Ci. Za Twoją wrażliwość, mądrość, spokój. Kiedyś czułam, że to niemożliwe myśleć w ten sam sposób. Teraz już się temu nie dziwię. Jesteś moim reżyserem serca. Dajesz mi siłę, wolność, przestrzeń i inspiracje. Przy Tobie chcę być jeszcze lepsza. Dla mnie wzór współpracy zawodowej. 5 sezon "Sanatorium miłości" przechodzi do historii. Jest wyjątkowy. Dzięki Bohaterom, Ekipie i Tobie @kakav".

Marta Manowska zwróciła się do Katarzyny Kaweckiej, czyli reżyserki "Sanatorium miłości". Zapowiedziała również, że fani programu mogą spodziewać się nowych odcinków już w styczniu 2023 roku.

Sonda
Lubisz program "Sanatorium Miłości"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają