Maciej Kurzajewski, Katarzyna Cichopek

i

Autor: Wojciech Stróżyk/REPORTER

Gorący news!

Maciej Kurzajewski zamieścił rozczulający post. Tak komentuje uczucia do Cichopek

2022-10-08 10:43

Po tym, jak Kasia Cichopek ogłosiła światu, że jest szczęśliwie zakochana w Macieju Kurzajewskim, posypały się gratulacje i życzenia od koleżanek i kolegów z branży. Wśród nich znalazła się nawet była żona prezentera. Teraz głos zabrał sam Maciej Kurzajewski. W mediach społecznościowych zamieścił post, który nie pozostawia żadnych złudzeń.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są parą!

Plotki o romansie, jaki miał łączyć Katarzynę Cichopek oraz Macieja Kurzajewskiego krążyły już od jakiegoś czasu. Najpierw w marcu tego roku aktorka ogłosiła światu, że rozstała się ze swoim mężem, Marcinem Hakielem. Już wtedy zraniony tancerz udzielił wywiadu, w którym zasugerował, że małżeństwo rozpadło się przez innego mężczyznę. Cichopek uparcie nie komentowała tych słów, jednak oczy fanów były zwrócone w stronę jej i Kurzajewskiego, z którym prowadzi "Pytanie na śniadanie". W końcu postanowili przestać ukrywać się przed światem i oficjalnie potwierdzili swój związek. Stało się to chwile po dość uszczypliwym komentarzu Pauliny Smaszcz, zamieszczonym pod zdjęciem Cichopek. Otóż aktorka udała się świętować swoje 40. urodziny do Izraela. Okazuje się, że nie poleciała tam sama. Towarzyszy jej Maciej Kurzajewski. Kasia po tym, jak była żona Macieja opublikowała komentarz, w którym złożyła życzenia jubilatce, ale też radziła jej uważać, bo "kłamcy się nie zmieniają", wstawiła zdjęcie z nowym ukochanym i opatrzyła je podpisem "MIŁOŚĆ".

Kurzajewski zabrał głos. Tak komentuje uczucie do Cichopek

Po tym, jak na Instagramie Kasi Cichopek pojawiło się zdjęcie z ukochanym Maciejem, sam prezenter również zabrał głos w sprawie. Kurzajewski wstawił identyczne zdjęcie z aktorką i dodał do niego rozczulający opis. "Cieszę się, że ten dzień mogę dzielić z Tobą!" - napisał i dodał symbol serca. Pod postem pojawiło się mnóstwo gratulacji od kolegów i koleżanek z branży, którzy życzyli zakochanym szczęścia.

Sonda
Czy uważasz, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski pasują do siebie?
Kasia Cichopek łamiącym głosem o dzieciach i wsparciu rodziny
Nasi Partnerzy polecają