Love Island. Wyspa miłości - finał

i

Autor: AKPA/GAŁĄZKA

Znamy zwycięzców!

"Love Island. Wyspa miłości" - finał. Kto wygrał 6. edycję miłosnego show Polsatu?

2022-10-10 9:06

Za nami finał 6. sezonu "Love Island. Wyspa miłości". Kto wygrał program? To widzowie decydowali, kto z wyspy wyjedzie z miłością i dodatkowymi pieniędzmi. Wyboru dokonywali spośród 4 par. Kto najbardziej przypadł im do gustu?

W ostatnim odcinku "Love Island. Wyspa miłości" nie brakowało emocji i miłosnych wyznań. W finale na werdykt widzów oczekiwały cztery pary: 

  • Wero i Kuba
  • Angelina i Sasha
  • Sara i Kuba
  • Wiktoria i Sebastian

Kto zdobył największą sympatię? Decyzję ogłosili Karolina Gilon i lektor - Maciej Kasprzyk. Fani produkcji przyznali pierwsze miejsce i 100 tysięcy złotych Angelinie i Sashy! Tuż za nimi na podium znaleźli się Wiktoria i Sebastian, trzecie miejsce zajęli Wero i Kuba, a stawkę zamknęła para: Sara i Kamil.

Miłosne wyznanie zwycięzców "Love Island. Wyspa miłości"

Zanim jednak poznaliśmy decyzję widzów, Islandersi odczytali sobie miłosne wyznania. Co powiedzieli sobie zwycięzcy "Love Island. Wyspa miłości"?

- Od tej pory zaczął się dla mnie raj na Wyspie Miłości. Chcę budzić się z Tobą codziennie, chcę z Tobą zwiedzać świat, (…) po prostu chcę, żebyś była przy mnie, a w zamian stworzę Ci raj na ziemi - powiedział Sasha.

- Poczułam więź, której nie da się opisać słowami. (…) Jesteś dla mnie prawdziwym przykładem faceta, który może zaopiekować się kobietą i wziąć odpowiedzialność za całą rodzinę. Jesteś facetem, na którym mogę polegać. (…) Wiem, że dużo rzeczy w życiu nie wiem, ale ja tiebia lubliu - odpowiedziała ukochanemu Angelina.

Sonda
Czy oglądasz programy pokroju "Love Island"?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany