Łukasz Kuchta, Oliwia Ciesiółka

i

Autor: Łukasz Kuchta, Oliwia Ciesiółka/Instagram Łukasz Kuchta, Oliwia Ciesiółka

Łukasz i Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zakończyli walkę o dziecko! Z jakim efektem?

2022-07-27 14:00

Historię miłosną Łukasza Kuchty i Oliwii Ciesiółki ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" śledziła cała Polska. Wszyscy myśleli, że stworzą szczęśliwą rodzinę. Od czasu rozstania para kłóciła się o sprawy związane z opieką nad synem. Sprawa trafiła w końcu do sądu, a Łukasz poinformował właśnie o finale tego sporu.

Wydawało się, że Łukasz i Oliwia są dla siebie stworzeni. Gdy obydwoje zostali parą w 4. edycji show "Ślub od pierwszego wejrzenia", wszyscy trzymali za nich kciuki. Para zdecydowała, że chce budować wspólną przyszłość, a maju 2020 roku na świecie pojawił się ich synek Franciszek. Młode małżeństwo chwaliło się pociechą i swoją miłością. Tym bardziej zaskoczyli wszystkich informacją, że się rozstają i to zaledwie kilka miesięcy po narodzinach synka. Wtedy też zaczęła się między nimi wielka wojna...

Ewa Wąsikowska VIDEOBLOG: Rozwód Grzegorza i Ani - "Ślub od pierwszego wejrzenia"

Walka o syna

Łukasz miał wielki żal do Oliwii, że ta utrudnia mu kontakty z synem. W mediach społecznościowych informował o całej sytuacji. "Oliwia prawie całkowicie odcięła mnie od syna, czego powodem jest m.in. walka o alimenty, których wysokość uzależniona jest także od osobistych starań rodziców", pisał. Para nie mogła dojść w tej kwestii do porozumienia, a Łukasz postanowił skierować sprawę do sądu. 

Łukasz i Oliwia doszli do porozumienia?

Teraz okazuje się, że relacja Łukasza i Oliwii zaczyna układać się o wiele lepiej. Okazuje się, że celebrytka postanowiła nie robić problemów Łukaszowi i ten w końcu może się widywać z ukochanym synem.

"Jako, że informowałem w tym miejscu wcześniej o przykrej dla mnie sytuacji związanej z Frankiem to chciałbym teraz w tym miejscu podzielić się dobrymi wiadomościami. Od 3 miesięcy mam już regularny kontakt z synem. Oliwia respektuje postanowienie sądu i nie utrudnia mi widzeń z Frankiem. Dzięki temu każdego miesiąca spędzam kilkanaście dni z synem a w przerwach widzimy się na kamerce. Chwile spędzone razem są dla mnie wszystkim", napisał Łukasz na Instagramie.

Sonda
Czy wzięłabyś/wziąłbyś udział w show "Ślub od pierwszego wejrzenia"?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany