Radek Majdan musi bronić żony w sieci. Co się stało?

2022-07-27 12:19

Radek Majdan (50 l.) i jego znana żona Małgorzata Rozenek-Majdan (44 l.) postanowili zrobić sobie chwilę przerwy od codziennych obowiązków. Para poleciała do Hiszpanii na koncert Christiny Aguilery. Zaskoczyli swoimi kreacjami, a Internauci od razu skomentowali wygląd Małgosi. Musiał interweniować Radzio.

Radek Majdan

i

Autor: Radek Majdan/Instagram Radek Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radek nie muszą na niczym oszczędzać. Od kilkunastu dni mieszkają w luksusowej willi, którą wynajmują za 30 tysięcy miesięcznie. Za to mają do dyspozycji 300 metrów kwadratowych, piękny ogród i basen. Ich przeprowadzkę śledziła cała Polska, a celebrytka nie ukrywała, że kosztowało ją to sporo wysiłku, mimo że do wszystkiego miała wynajętych ludzi. Teraz znane małżeństwo postanowiło odetchnąć chwilę od codziennych obowiązków i zdecydowali się na szybki wypad do Hiszpanii. 

Rozenek CIERPI przez OGROMNY biust

Małgosia i Radek Majdanowie polecieli do Hiszpanii

Małgosia Rozenek już na lotnisku relacjonowała kolejną podróż z ukochanym mężem. Para tym razem poleciała do Hiszpanii. Nie tylko po to, żeby skorzystać z uroków tego słonecznego kraju, ale przede wszystkim, żeby pójść na koncert znanej piosenkarki Christiny Aguilery. Widać, że Małgosia i Radek byli bardzo podekscytowani tym wydarzeniem, chociaż, jak zapewnia były piłkarz, to nie do końca są jego klimaty muzyczne. Majdan zdecydowanie bardziej woli rocka, ale jak sam mówi: "zawsze można przyjemnie spędzić czas?". 

Radek musi bronić żony

Wszyscy jednak byli pod wrażeniem stylizacji Majdanów, w których poszli na koncert. Radek postawił na bardzo odważny garnitur w odblaskowym kolorze, a Małgosia założyła sukienkę w kolorze pudrowego różu i szpilki w tym samym odcieniu. Kilku osobom wygląd Rozenek skojarzył się w byłą żoną Majdana - Dodą. 

"Tylko czemu żona wiecznie"goni"za Doda. Nie ma Małgosia pomysłu na samą siebie wizerunkowo?", zastanawia się jeden z Internautów. 

Radek nie mógł przejść obojętnie obok takiego komentarza i stanął w obronie swojej obecnej żony:

"Moja Żona podąża przez życie z wielką klasą i rodziną?a ganianie się pozostawia niżej podpisanym…", odpowiedział.

Sonda
Rzeczywiście Małgosia Rozenek-Majdan swoimi stylizacjami przypomina czasem Dodę?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki