Maciej Kurzajewski

i

Autor: SE Maciej Kurzajewski skończył właśnie 49 lat

Maciej Kurzajewski pokazał piękną synową. Rodzina świętuje urodziny dziennikarza

2022-01-29 21:35

Znany dziennikarz sportowy skończył właśnie 49 lat. Z tej okazji pokazał na Instagramie zdjęcie swoich ukochanych "dzieciaków", z którymi celebruje ten wyjątkowy dzień. Przez lata związany z Pauliną Smaszcz doczekał się z nią dwóch synów: 16-letniego Juliana oraz 25-letniego Franciszka, który w zeszłym roku wziął ślub z przepiękną Laurą. I właśnie z tą trójką świętuje Kurzajewski.

"Najlepsze urodzinowe Towarzystwo! Kocham Was DZIECIAKI!" - napisał w sobotni (29 stycznia) wieczór Maciej Kurzajewski, prezentując na Instagramie swoich dwóch synów: młodszego Juliana i starszego Franciszka oraz synową, żonę tego drugiego. 25-letni syn Kurzajewskiego i Pauliny Smaszcz poślubił swoją piękną wybrankę jesienią 2021 roku. Dumna mama i świeżo upieczona teściowa napisała wówczas na swoim profilu: "Laura Esmeralda Vaccari i Franciszek Maciej Kurzajewski powiedzieli sobie TAK". Kim jest zjawiskowo piękna synowa dziennikarzy? Wiadomo o niej niewiele, ponieważ zarówno ona, jak i jej mąż mocno pilnują swojej prywatności. Zakochani podobno poznali się w Izraelu, gdzie oboje studiowali. Rodzinnym miastem Laury jest natomiast włoska Werona. 

CZYTAJ TAKŻE: Śpiewała hit o narkotykach, potem zniknęła z sieci. Właśnie urodziła dziecko!

Kasia Kowalska świętuje urodziny córki na koncercie w Ciechanowie

Maciej Kurzajewski to popularny prezenter i dziennikarz sportowy. Od 1996 roku był mężem koleżanki po fachu, Pauliny Smaszcz. W 2020 roku para podjęła decyzję o rozwodzie. 

CZYTAJ TAKŻE: Anna Nowak-Ibisz zmiażdżona przez Internautów. Poszło o jej zdjęcia z wakacji!

Sonda
Masz dobre relacje ze swoją teściową?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE