Maciej Szulce

i

Autor: Materiały prasowe

Muzyka

Maciej Szulce z imprezowym hitem. "Nowy Viral" porywa do tańca

2022-12-20 11:02

35-letni Maciej Szulce z Tczewa pragnie porwać wszystkich do tańca w swoim najnowszym, wpadającym w ucho wydaniu. Tytuł utworu mówi sam za siebie! "Nowy Viral" z pewnością przypadnie wam do gustu.

Maciej Szulce i "Nowy Viral"

Współtwórca znanego nam z projektu Vibe House Club spod szyldu, którego wyszedł hit "Pakuje Walize" poszukuje nowych wyzwań oraz wyznacza sobie kolejne cele. Tym razem pragnie zachęcić wszystkich odbiorców do zabawy, ale jednocześnie opowiada o niezwykle dynamicznym procesie powstawania tytułowego "Virala". Jest to już drugi singiel wykonawcy.

Utwór "Nowy Viral" to mieszkanka popowych brzmień, w którym kluczowym elementem jest zapadający w pamięć refren. Artysta doskonale wie również, że porywający bit jest w stanie rozbujać każdą imprezę! 

- Utwór powstał z myślą o połączeniu młodych odbiorców, jak i tych starszych. Kierując utwór na social media, liczę na przyjemny odbiór i towarzyszące przy tym pozytywne emocję. Klubowy klimat utworu może sprawić, że nie raz usłyszymy go na domówce czy w klubie...

Kim jest Maciej Szulce?

Maciej Szulce, który od urodzenia mieszka w Tczewie, to właściciel Agencji Artystycznej MS, Muzyka zatem towarzyszy mu każdego dnia. Od 10 już lat łączy artystów z polską jak i zagraniczną sceną muzyczną. Współpracuje z ponad 30 artystami, wśród których są m.in. Kubańczyk, Qubik, Dawid Artysta czy Ronnie Ferrari. 

Szulce od zawsze ceni sobie pomoc dla drugiego człowieka, dlatego też od 28 lat jest członkiem sztabu WOŚP. W 2015 roku oficjalnie został szefem sztabu i do dziś z zaangażowaniem pełni tę funkcję.

Sonda
Słuchasz polskiego rapu?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany