Magda Bereda z nowym hitem

i

Autor: Materiały prasowe

Muzyka

Magda Bereda z nowym hitem. Jej singiel można było już usłyszeć w TVN

2022-12-12 14:14

Magda Bereda (26 l.) jest niekwestionowaną gwiazdą sieci. Teraz zdolna wokalistka prezentuje swój najnowszy singiel "Jest mi do twarzy we własnej osobie". Posłuchajcie sami. Obok tej kompozycji nie sposób przejść obojętnie.

Magda Bereda i historia powstania "Jest mi do twarzy we własnej osobie"

"Pierwsza zwrotka i refren tej piosenki powstały na kilka dni przed otrzymaniem zaproszenia do programu Kuba Wojewódzki. Postanowiłam ją zaśpiewać, bo poczułam, że to nie mógł być przypadek. Tuż po programie dopisałam dalszą część. Tak, jakby piosenka czekała na dalsze rozwinięcie historii. I tak oto stworzyłam "jest mi do twarzy we własnej osobie". Mam nadzieję, że teraz już nikt z Was nie będzie miał wątpliwości, że będąc sobą jesteście swoją najlepszą wersją" - mówi Magda Bereda.

Kim jest Magda Bereda?

Magda Bereda to jedna z najbardziej znanych i cenionych polskich wokalistek młodego pokolenia - kompozytorka i autorka tekstów. Swoją muzyczną drogę rozpoczęła już w wieku 14 lat na YouTube. Jej kanał aktualnie liczy prawie 100 mln wyświetleń. Oprócz talentu rozkochuje swoim wdziękiem i pozytywną energią.

Jak sama o sobie pisze: "jestem zwykłą dziewczyną, która kocha śpiewać, tworzyć muzykę i zarażać uśmiechem", ale to jedna z najbardziej wpływowych osób polskiego Internetu według magazynu Forbes. W social mediach obserwuje ją łącznie 3 mln fanów, a Magda stale zaskakuje, tworząc nową muzykę.

Niedawno na zaproszenie Kuby Wojewódzkiego pojawiła się w jego kultowym programie w TVN, gdzie zaśpiewała swoją autorską piosenkę "Jest mi do twarzy we własnej osobie". 

Teledysk do najnowszego utworu Magdy Beredy możemy zobaczyć na jej kanale YT.

Sonda
Lubisz muzykę Magdy Beredy?
Nasi Partnerzy polecają