Magda Boczarska i Mateusz Banasiuk z synkiem na Podlasiu

i

Autor: Archiwum SE/Facebook

"Powolne życie"

Ale pasibrzuch! Boczarska i Banasiuk na Podlasiu. 34 jajka na śniadanie plus te na jajecznicę

2023-07-09 15:44

Sielskie krajobrazy, piękne małe miejscowości, jeziora, parki narodowe, życzliwi ludzie wokół, harmonia z naturą i.. spokój. Uroki Podlasia skusiły aktorską parę Magdalenę Boczarską i Mateusza Banasiuka, którzy wraz ze swoim sześcioletnim synkiem Henrykiem wybrali ten właśnie kierunek na lipcowy, wakacyjny wypad. Na śniadaniowym stole widzimy potężną michę z jajecznicą i dodatkowo ślicznie ułożone 33 jajka. Widać że brzuszki będą pełne i zaokrąglone!

Magda Boczarska i Mateusz Banasiuk na wakacjach

Aktorzy Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk wraz z sześcioletnim synkiem Henrykiem pierwsze, słoneczne dni lipca postanowili spędzić na urokliwym Podlasiu.

Para pochwaliła się zdjęciami w mediach społecznościowych, na których widać, że odpoczywają w swoim rodzinnym gronie i nabierają sił do kolejnych zawodowych wyzwań. Pozują uśmiechnięci do zdjęć, w otoczeniu przepięknej przyrody, roślin, kwiatów, w tle drewniany domek, na stole pyszne potrawy i domowe produkty lub prosto z ogrodu, takie jak ogórki, rzodkiewki czy jajka. 

Fani komentują pod postem Mateusza na Facebooku: „Piękne miejsce", „Cudnie tam macie", „Nasza polska wieś. Cisza, spokój, natura, harmonia i brak pośpiechu", „Ale fajnie! Zazdroszczę". 

Natura, sielskie krajobrazy i spokój

I nic dziwnego, że właśnie Podlasie para aktorska wybrała na miejsce swojego lipcowego wypoczynku. Bo rzeczywiście, nigdzie nie zaznamy takiego spokoju, naturalności i sielskości, obcowania z naturą jak właśnie tam. 

Podlasie słynie z przepięknych parków narodowych jak Biebrzański Park Narodowy i Narwiański Park Narodowy, aktywnej turystyki dla każdego, rzek, jezior, malowniczych krajobrazów i wielokulturowości z cerkwiami, synagogami, drewnianymi kościółkami, Szlakiem Tatarskim. Wyjątkowo smaczna jest kuchnia podlaska, której podstawą są potrawy przyrządzane z warzyw, kasz, ziemniaków, mięs i produktów sezonowych.

Uzdolnieni aktorzy młodego pokolenia 

Magda Boczarska to jedna z najbardziej uzdolnionych aktorek młodego pokolenia, wielokrotnie nagradzana. Znana jest m.in. z ról pierwszoplanowych w filmach „Różyczka", „Piłsudski", „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej" czy z najnowszego z 2023 r. „Heaven in hell". 

Mateusz Banasiuk pochodzi z rodziny aktorskiej. Kojarzony jest z Radkiem z serialu obyczajowego Polsatu „Pierwsza miłość", w którym grał w latach 2011–2019. Ostatnio także z komedii romantycznej „Miłość do kwadratu" (2021 i 2023 - druga część). Zagrał w  „Furiozie", „Płynących wieżowcach" i filmie „Pitbull. Ostatni pies". 

Aktorzy parą są od niespełna 10 lat. 

Listen on Spreaker.