Okrutne słowa

Pierwsza żona Michała Wiśniewskiego to temat tabu. Ludzkie pojęcie przechodzi, co się między nimi działo!

2023-06-10 7:50

Michał Wiśniewski był pięciokrotnie żonaty. Z tego, co powszechnie wiadomo, z wszystkimi żonami utrzymuje w miarę poprawne lub dobre kontakty. Wyjątkiem jest Magda Femme, czyli pierwsza żona wokalisty Ich Troje. Po ich rozstaniu padło tyle mocnych słów, że włos się jeży na głowie. Ludzkie pojęcie przechodzi, co się działo między Michałem Wiśniewskim a Magdą Femme!

Michał Wiśniewski - żony, dzieci

Michał Wiśniewski niedawno po raz szósty został ojcem. Do Xaviera, Fabienne, Etiennette, Viviene i Falco Amadeusa dołączył Noel Cloe. Pierwszą dwójkę wokalista Ich Troje ma z tancerką Mandaryną, drugą z wokalistką Anią Świątczak, a trzecią z Polą Wiśniewską, obecną małżonką artysty. Łatwo zauważyć, że z dwiema żonami Michał Wiśniewski dzieci nie miał. Chodzi o Dominikę Tajner, z którą "Wiśnia" wychowywał jej syna z pierwszego małżeństwa, i o Magdę Femme, czyli pierwszą żonę Michała Wiśniewskiego. Ich ślub długo utrzymywany był w tajemnicy, ale po pewnym czasie okazało się, że małżeństwem byli pięć lat. Razem też występowali  w zespole Ich Troje. Z tego okresu pochodzi m.in. pierwszy szlagier grupy - "Prawo". To, że para wokalistów się rozwiodła, wielkim szokiem nie było. Natomiast to, co działo się między Michałem Wiśniewskim i Magdą Femme potem, po prostu przechodzi ludzkie pojęcie! 

Michał Wiśniewski i Magda Femme. Co o sobie mówili? Okrutne słowa

Na występach Ich Troje często gościnnie pojawiają się byłe żony "Wiśni". Magdy Femme - mimo że była pierwszą wokalistką łódzkiej grupy - próżno szukać wśród nich. Michał Wiśniewski pierwszej zony nie zaprosił nawet na jubileusz 25-lecia kapeli! Między byłymi małżonkami rów jest tak głęboki, że chyba nie da się go zakopać. Trudno stwierdzić, od czego to się zaczęło. To wiedzą chyba tylko sami bohaterowie konfliktu. Choć i to nie jest pewne. W kręgach Ich Troje pierwsze małżeństwo "Wiśni" to temat tabu. W sieci jednak wciąż można znaleźć fragmenty wywiadu, którego Magda Femme udzieliła magazynowi "Viva". Opowiadała w nim straszne rzeczy. - Nigdy mnie nie uderzył. Ale czy maltretowanie psychiczne nie jest gorsze? Chociaż nie zostawia siniaków na ciele. Lubił, kiedy płakałam. Podobała mu się moja rozpacz, gdy romansował z Martą-Mandarynką - mówiła pierwsza żona Michała Wiśniewskiego. On z kolei twierdził, że powodem ich rozstania był romans Magdy Femme z kobietą. W wywiadzie z cyklu "20 metrów kwadratowych" z kolei w okrutny sposób drwił z małżeństwa. - Raz wziąłem LSD w życiu i ożeniłem się z Magdą Femme. No ku*wa. Nie mogę, po prostu to mi nie służy. Pięć lat mnie ten jeden tabletek kosztował. Skandal! Nie bierzcie tego! - silił się na dowcip. W naszej galerii zobaczysz zdjęcia Michała Wiśniewskiego z wszystkimi żonami, w tym z Magdą Femme.

Nie przegap: Trzecia żona Michała Wiśniewskiego wyznała prawdę o swoim obecnym mężu! Poruszające

Sonda
Która żona najlepiej pasuje do Michała Wiśniewskiego?
Michał Wiśniewski został ojcem po raz szósty. Nie będzie miał więcej dzieci?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany