Michał Wiśniewski

i

Autor: AKPA/Podlewski

Michał Wiśniewski wciąż nie pogodził się z byłą. Konflikt trwa od lat, a teraz zadał jej bolesny cios!

2022-07-26 5:30

Już 13 sierpnia w Mrągowie, podczas drugiego dnia Festiwalu Piosenek Weselnych, zespół Ich Troje będzie hucznie obchodzić jubileusz 25-lecia swego istnienia. Zabraknie na nim jednak Magdy Femme (51 l.), która tworzyła z Michałem Wiśniewskim (50 l.) i Jackiem Łągwą (53 l.) zespół od samego początku. Byli małżonkowie są skłóceni i na razie nie ma mowy o ich pogodzeniu się.

Michał na 25-lecie zespołu Ich Troje nie zaprosił Magdy Femme, swojej pierwszej żony i jednocześnie pierwszej wokalistki zespołu. Byli małżonkowie od ponad 10 lat są w konflikcie, którego żadne mimo upływu lat nie chce załagodzić. W grę wchodzą przede wszystkim sprawy osobiste. Byli małżonkowie publicznie obrzucali się błotem, uderzając w najczulsze punkty. Żale i emocje między nimi są tak silne, że mimo upływu lat wokaliści nie są w stanie podać sobie rąk na zgodę. Nie pogodzą się nawet na jubileusz.

– W Mrągowie będą wszystkie żony i wszystkie dzieci Michała z wyjątkiem Magdy. To trochę przykre, ale nikt nie będzie godził ich na siłę – zdradza „Super Expressowi” osoba związana z produkcją wydarzenia. 

Historia miłości Wiśniewskiego i Mandaryny. Jakie płacił alimenty
Sonda
Lubisz Michała Wiśniewskiego?
Nasi Partnerzy polecają