Magda Gessler z córką

i

Autor: Akpa Magda Gessler z córką

Tego nikt się nie spodziewał

Magda Gessler bez makijażu wygląda jak międzynarodowa gwiazda? Zaskakujące słowa Gojdzia!

2023-09-14 13:51

Magda Gessler (70 l.) to znana i kochana postać telewizyjna. Jej „Kuchenne Rewolucje” odmieniły wiele restauracji, a z „Masterchefa” ukazało się sporo kulinarnych skarbów. Jednak Magda Gessler rozgrzewa też poza programami. Jeden z lekarzy ujawnił, jak Magda Gessler wygląda bez makijażu!

Magda Gessler olśniewa naturalnością?

Niedawno wyszła informacja, jak Magda Gessler dba o swoje włosy. Nie korzysta ona z doczepów, tylko stawia na swoje naturalne włosy. Wiele osób się zastanawia, jak Magda Gessler może wyglądać bez makijażu. Całą sprawę postanowił skomentować Krzysztof Gojdź, lekarz medycyny estetycznej. Współpracuje on regularnie z polskimi gwiazdami, a efektami pracy chwali się w swoich mediach społecznościowych. W rozmowie z Plotkiem lekarz wyznał, jak wygląda jego praca z gwiazdami

- Część gwiazd, które znamy z pierwszych stron gazet, jak przychodzą bez makijażu, to nie wiesz, kto to jest, naprawdę. Ich skóra pozostawia wiele do życzenia, dlatego ja się skupiam w swojej klinice na poprawianiu jej kondycji oraz odmładzaniu, a nie szprycowaniu botoksem czy wypełniaczami – powiedział Krzysztof Gojdź dla Plotka.

Wyznał też, że jest ogromnym fanem Magdy Gessler i porównał ją do pewnej międzynarodowej gwiazdy.

- Magda Gessler zawsze bez makijażu wygląda o wiele lepiej niż w makijażu. Tak samo Jennifer Lopez – powiedział Gojdź dla Plotka.

Warto dodać, że Krzysztof Gojdź aktualnie robi karierę w Stanach Zjednoczonych. Jedną z jego klientek jest Paris Hilton. Sam lekarz otworzył też placówki w:

  • Chicago,
  • Los Angeles,
  • Miami,
  • Nowym Jorku.
Magda Gessler: Wnuczka odziedziczyła temperament po mnie!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany