Smutne doniesienia

Magda Gessler trafiła do szpitala! Przeszła pilną operację. Wiemy, w jakim jest stanie

2023-08-25 14:10

Magda Gessler (70 l.) miała być jedną z gwiazd imprezy TVN w Sopocie, gdzie zaprezentowano jesienną ramówkę stacji. Niespodziewanie, w ostatniej chwili dowiedzieliśmy się, że gospodyni "Kuchennych rewolucji" nie pojawi się na wydarzeniu. Za kulisami mówiono, że chodzi o problemy zdrowotne. Potwierdziła to sama zainteresowana, tłumacząc, że przeszła operację.

Magda Gessler przeszła operację! Wiemy, w jakim jest stanie

Na scenie Opery Leśnej w Sopocie podczas jednego z koncertów, na scenie zaprezentowały się największe gwiazdy TVN, m.in. Martyna Wojciechowska (49 l.), Hubert Urbański (57 l.) oraz Kuba Wojewódzki (60 l.). Miała także pojawić się Magda Gessler. Tak się jednak nie stało. Za kulisami festiwalu mówiło się, że gwiazda "Kuchennych rewolucji" trafiła do szpitala. "Super Express" skontaktował się z menedżerką Gessler. - Magda nie mogła przyjechać z przyczyn osobistych - usłyszeliśmy. Skontaktowaliśmy się również z restauratorką, ale nie odpowiedziała na naszą wiadomość.

Na Instagramie Magdy pojawiały się nowe zdjęcia, jednak jak ustaliliśmy - wykonane kilkanaście dni wcześniej. W piątek na profilu restauratorki znalazło się oświadczenie w którym przyznała, że przeszła operację usunięcia wyrostka robaczkowego.

"Tak ja ja Was, mnie też potrafi jeszcze coś zaskoczyć... Zawsze powtarzam, że młodość nie ma końca! Więc niespodziewanie coś co dotyka młodych dotknęło też mnie... Wszystko jest dobrze i dziękuje za troskę i czułość. Jestem w pełni sił, tylko lżejsza o mały wyrostek :))) Dbajcie o siebie!! Kochajcie siebie!!" - napisała.

Uff, cieszymy się, że wszystko jest w porządku. Dużo zdrowia!

Magda Gessler: Wnuczka odziedziczyła temperament po mnie!
Sonda
Czy odwiedzisz restaurację po "Kuchennych Rewolucjach" Magdy Gessler?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany