Magda Gessler nagle zniknęła

i

Autor: East News/PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Martwimy się

Tajemnicze zniknięcie Magdy Gessler. Niepokojące doniesienia prosto z Sopotu

2023-08-25 5:29

Co się stało z Magdą Gessler? Gdzie się podziewa gwiazda "Kuchennych rewolucji?" - zamartwiali się uczestnicy konferencji TVN, która odbyła się w środę w Sopocie. Popularna restauratorka miała być również największą gwiazdą na scenie Opery Leśnej, gdzie odbywał się Top of the Top Sopot Festival. Niestety, zapadła się pod ziemię. Za kulisami można było usłyszeć, że Gessler (70 l.) trafiła do szpitala. - Magda nie mogła przyjechać z przyczyn osobistych - mówi nam wymijająco jej menedżerka.

Magda Gessler to królowa TVN. Dlatego też było wręcz pewne, że restauratorka pojawi się w Sopocie, gdzie odbywał się Top of the Top Sopot Festival. Szefostwo stacji zdecydowało, że właśnie nad morzem odbędzie się konferencja prasowa, podczas której zostały przedstawione wszystkie nowości stacji. Tego samego dnia, podczas koncertu festiwalu, na scenie zaprezentowały się największe gwiazdy TVN, m.in. Martyna Wojciechowska (49 l.), Hubert Urbański (57 l.) oraz Kuba Wojewódzki (60 l.). Jedną z nich miała być również Magda Gessler.

Magde Gessler zapadła się pod ziemię

Za kulisami festiwalu mówiło się, że gwiazda "Kuchennych rewolucji" trafiła do szpitala. "Super Express" skontaktował się z menedżerką Gessler. - Magda nie mogła przyjechać z przyczyn osobistych - usłyszeliśmy. Skontaktowaliśmy się również z restauratorką, ale nie odpowiedziała na naszą wiadomość. W mediach pojawiły się plotki, że Magda próbuje ukryć fakt, że przebywa w szpitalu. Od tygodnia wrzuca bowiem na Instagram zdjęcia z Łodzi. Na ostatnim, które opublikowała wczoraj, jest w tym samym stroju co na fotografii sprzed tygodnia.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: W sieci zawrzało. Kayah ostro skrytykowana po występie na festiwalu w Sopocie

Miejmy nadzieję, że Gessler ma się dobrze, a informacje o jej stanie zdrowia są tylko plotkami.

Magda Gessler: Wnuczka odziedziczyła temperament po mnie!
Sonda
Zapłaciłbyś/zapłaciłabyć 18 złotych za pączka Magdy Gessler?
Listen on Spreaker.