Margaret i Kayah w Sopocie

i

Autor: Karol Makurat/REPORTER

w ogniu krytyki

W sieci zawrzało. Kayah ostro skrytykowana po występie na festiwalu w Sopocie

2023-08-24 12:37

Od kilku dni w Sopocie trwa wielki festiwal TVN, podczas którego występują największe gwiazdy show-biznesu. Ich występy są szeroko komentowane w mediach społecznościowych i nie tylko. Lawina krytyki spadła w ostatnim czasie na Kayah. Widzowie byli bardzo rozczarowani występem gwiazdy.

W kultowej Operze Leśnej odbywa się kolejna już edycja TOP of the TOP Sopot Festival. Stacja TVN wydarzenie połączyła z prezentacją jesiennej ramówki. Na imprezie nie brakuje zatem największych gwiazd telewizyjnych!

W przypadku festiwalu TVN najważniejsza jest oczywiście muzyka i występy! Świat show-biznesu jest mocno pod lupą widzów i internatów. Szeroko komentowane są nie tylko wymyślne stroje, ale przede wszystkim występy. Jak się okazuje, internauci potrafią być bardzo bezlitośni wobec młodych artystów, jak i tych, których obserwują na scenie od lat.

Wyjątkowo skrytykowana została w ostatnim czasie Kayah. Artystka występowała w duecie z Michałem Szpakiem (32 l.) i Renią Jusis (49 l.). Dołączyła do niej także Mery Spolsky (29 l.) i wspólnie zaśpiewali "It's Not Enough" z repertuaru Jusis.

Kayah wspomina swój debiut w Sopocie

Wielu twierdzi, że występ Kayah (55 l.) daleko odbiega od poziomu, który utrzymywała przez prawie 40 lat swojej kariery. Pod jej zdjęciem, które ma z innymi uczestnikami na profilu Instagram TVN, pojawiło się bardzo dużo niepochlebnych komentarzy.

-  Uuuu....jak na Sopot festival,to bardzo słabo – pisze pan Piotr.

- Wokal Kai tragedia – pisze pani Bożena.

- Okropne to było! – pisze inny internauta.

Czy występ Kayah był aż tak zły?

Pojawiły się głosy, że to nie wina artystki, że występ wypadł niekorzystnie. Wielu wytyka problemy z nagłośnieniem, ponieważ wokalistkę ciężko było nawet usłyszeć. Nie tylko Kayah się oberwało. W ogniu krytyki był także wokalista zespołu Lady Pank — wokal Janusza Panasewicza. Wielu twierdzi, że „grubo mijał się z dźwiękiem”.

Sonda
Czy będziesz oglądać SuperHit Festiwal w Sopocie?