Magda Gessler

i

Autor: AKPA Magda Gessler

Magda Gessler chce zakazów dla niezaszczepionych! Jej słowa wywołają burzę

2021-08-30 18:13

Magda Gessler zabrała głos na temat koronawirusa i zakazów dla osób, które nie przyjęły szczepionki przeciwko COVID-19. Szczera do bólu restauratorka przyznała, że jest za tym, by do restauracji miały wstęp tylko osoby zaszczepione. Jej słowa mogą wywołać wielką burzę, a portal, który opublikował nagranie już wyłączył możliwość komentowania kontrowersyjnego wideo.

Tego chyba nikt się nie spodziewał! Magda Gessler zabrała głos na temat restrykcji dla osób niezaszczepionych przeciwko COVID-19. W ostatnim czasie wiele mówi się o zakazach dla osób, które nie przyjęły szczepionki. Jarosław Kaczyński na początku sierpnia otwarcie przyznał w rozmowie z Polską Agencją Prasową, że wszyscy obywatele, którzy nie przyjęli szczepionki mogą spodziewać się w związku z tym obostrzeń: - Tak, mogą spodziewać się obostrzeń. Państwo musi robić wszystko co możliwe, aby chronić swoich obywateli przed zarazą. Nie można ulegać tym, którzy mają kłopot z analizą sytuacji i zbyt niski poziom empatii. Politycy muszą brać odpowiedzialność za trudne decyzje i ponosić ich ryzyko - mówił Kaczyński. Wiele osób jest przeciwnym takim metodom "zachęty" do zabezpieczenia się przed koronawirusem. Wśród nich nie znajdzie się jednak Magda Gessler, która w najnowszej rozmowie otwarcie przyznała, że popiera takie rozwiązania. Jej zdaniem osoby niezaszczepione powinny mieć zakaz wstępu do restauracji.

SPRAWDŹ: Ewa Drzyzga o dzieciach. Wyznała, jak je wychowuje

Magda Gessler chce zakazów dla niezaszczepionych! Jej słowa wywołają burzę

W rozmowie z portalem "Plejada", Gessler zapytana o najnowszą edycję programu "MasterChef" opowiedziała o tym, czy jest coś, co zaskoczyło ją najbardziej. Później rozmowa zeszła na temat pandemii: - Tak, [zaskoczyłam się - red.] wreszcie swobodą bycia i wyjątkową naturalnością tej edycji [MasterChefa - red.] - przyznała Magda Gessler. Następnie dziennikarka nawiązała do zbliżającej czwartej fali koronawirusa, o której tyle się mówi. Magda Gessler natychmiast wtrąciła: - Ale będą wchodzić do restauracji ludzie zaszczepieni, wymazani, jak nie to nie wejdą tak jak to jest w Austrii, w Szwajcarii - skomentowała konkretnie restauratorka. Na pytanie o to, czy popiera takie rozwiązania odpowiedziała: - Tak, absolutnie tak!

ZOBACZ: Mandaryna wariuje z córką w samochodzie! "Ubrudzilam kierownicę"

Słowa Magdy Gessler wywołają wielką burzę, bowiem mnóstwo osób nie zgodzi się z jej podejściem. Widać to choćby po reakcjach na wideo, które zamieścił portal. Youtube'owe "łapki w dół" to na ten moment ponad 2 tysiące reakcji, "łapki w górę" to zaledwie ponad 300 reakcji. Wyłączono także możliwość komentowania filmu.

Sonda
Jesteś za zakazami dla niezaszczepionych?
Spróbowaliśmy horrendalnie drogich pączków od Gessler: "Orgazm w ustach"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE