Magda Gessler schudła 13 kg!

i

Autor: AKPA Magda Gessler schudła 13 kg!

Spróbujecie jej metody?

Magda Gessler coraz szczuplejsza. Zdradziła, co pozwoliło jej schudnąć 13 kg!

2023-01-29 20:53

Magda Gessler (69 l.) to nie tylko królowa telewizji, ale i Instagrama. Zamieszczane przez nią zdjęcia, a w szczególności opisy, są długo i często komentowane w sieci. Właśnie na Instagramie gwiazda TVN pochwaliła się, że schudła 13 kg! Dzięki czemu?

Trudno chyba o barwniejszą postać w polskim show-biznesie. Kiedy Magda Gessler zamieściła w mediach społecznościowych informację o rocznicy ślubu z Waldemarem, posypały się gratulacje. Później okazało się, że uroczystość miała miejsce w 2004 roku. "Dziękuję wszystkim, za spóźnione życzenia weselne. Szkoda, że dopiero TERAZ. Bo przysięga milości była prawie dwadzieścia lat temu. 25 czerwca 2004 w białej dorożce przy akompaniamencie 80 śpiewających górali pod Teatrem Starym w Krakowie… dla mnie i Waldka nasz ślub ekumeniczny był najpiękniejszym oświadczeniem uczuć, woli i naszego współistnienia. To było dla nas coś najważniejszego" - napisała.

Magda Gessler schudła 13 kg!

Także na Instagramie Gessler pochwaliła się, że schudła 13 kg! "Gołym okiem widać moje -13 kg" - przypomina jej wpis Pomponik. Zamieszczone przez nią emotki wskazują, że schudła dzięki zdrowej diecie o której mówiła już wielokrotnie. "Jem mniejsze porcje. To żadne odkrycie, ale działa! Nigdy nie odchudzam się rygorystycznie. Nakazy i zakazy nie działają dobrze. Najważniejszy jest spokój, zaufanie sobie i zachowanie równowagi" - zdradziła.

"Znikam na wadze, bez wysiłku, zupełnie w sposób magiczny. Dziś prawie nie jem mięsa, piję dużo ciepłej wody, nie podjadam między posiłkami, a jeśli już, to odrobinę śliwek lub malin" - dodała.

Spróbujecie jej sposobu?

Agnieszka Byrska-Zaczyk i Zdzisław Zaczyk: Chcemy żyć i umrzeć w Skolimowie
Sonda
Myślisz, że Magda Gessler doczepia włosy?