Magda Gessler niedawno WYSZŁA ZA MĄŻ! Ślub odbył się w wielkiej tajemnicy, znamy szczegóły!

2023-01-10 20:05

Magda Gessler (70 l.), która jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, dopiero teraz ujawniła, że kilka miesięcy temu ponownie wyszła za mąż. Słynna restauratorka stanęła na ślubnym kobiercu wraz ze swoim długoletnim partnerem Waldemarem Kozerawskim w czerwcu 2022 roku. Co ciekawe, wiadomość o ich ślubie udało się utrzymać w tajemnicy aż pół roku po ceremonii, pomimo tego, że na ich weselu bawiło się ponad 180 osób. Poznajcie szczegóły uroczystości!

Magda Gessler niedawno WYSZŁA ZA MĄŻ! Ślub odbył się w wielkiej tajemnicy, znamy szczegóły!

i

Autor: AKPA Magda Gessler niedawno WYSZŁA ZA MĄŻ! Ślub odbył się w wielkiej tajemnicy, znamy szczegóły!

Magda Gessler od wielu lat jest w związku z Waldemarem Kozerawskim - cenionym chirurgiem plastycznym, który na co dzień mieszka Toronto. Mimo ogromnej odległości, para jest bardzo szczęśliwa, co widać po publikowanych w sieci zdjęciach. Para - szczególnie w ostatnim czasie - spędza ze sobą wspaniałe chwile i podróżuje po całym świecie.

Restauratorka ma na swoim koncie dwa małżeństwa, jej pierwszym mężem był dziennikarz Volkhart Müller, ojciec jej syna Tadeusza. Zakochani mieszkali razem w Hiszpanii. Rodzinną sielankę przerwała tragedia - Müller zmarł na czerniaka. Po jego śmierci Magda zabrała dziecko i wróciła do kraju. Później związała się ze słynnym restauratorem Piotrem Gesslerem, a owocem ich małżeństwa jest córka Lara.

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski wzięli ślub! Sensacyjne szczegóły 

Okazuje, że po ponad dwudziestu latach związku Magda Gessler i Waldemar Kozerawski zdecydowali się sformalizować swój związek. Gwiazda TVN podzieliła się w sieci zdjęciem z ukochanym. Wielu jej fanów w komentarzach komplementowało również jej męża. Jedna z obserwatorek postanowiła "uświadomić ich", że Kozerawski nie jest mężem Gessler, tylko jej "długoletnim przyjacielem". 

Magda Gessler odpowiedziała na jej komentarz i poinformowała, że od kilku miesięcy jest szczęśliwą mężatką. Ślub pary odbył się w czerwcu ubiegłego roku. Gwiazda TVN zdradziła nieco szczegółów uroczystości, którą udało utrzymać się w tajemnicy, mimo tego, że na imprezie bawiło się mnóstwo osób.

- To mój mąż - poprawiła internautkę Magda Gessler. - Było wesele ekumeniczne w Krakowie na 180 osób, pod Teatrem Starym. Śpiewało nam na szczęście 80. górali - zdradza restauratorka. 

Ślub ekumeniczny, to innymi słowy, małżeństwo dwóch osób różnej wiary. Para ślubowała sobie w bajkowej dorożce i to właśnie tam wypowiedzieli słowa przysięgi i wymienili się obrączkami. Ceremonia odbyła się w sobotę 25 czerwca 2022 roku.

Myślicie, że kiedykolwiek dowiedzielibyśmy się o jej kolejnym ślubie, gdyby nie kąśliwy komentarz internautki? 

W galerii niżej zobaczycie zdjęcia wszystkich mężczyzn, z którymi związana była Magda Gessler.

Magda Gessler niedawno WYSZŁA ZA MĄŻ! Ślub odbył się w wielkiej tajemnicy, znamy szczegóły!

i

Autor: Facebook Magda Gessler niedawno WYSZŁA ZA MĄŻ! Ślub odbył się w wielkiej tajemnicy, znamy szczegóły!

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki