MAGDA GESSLER, WALDEMAR KOZERAWSKI

i

Autor: archiwum se.pl Magda i Waldemar są już ze sobą od 11 lat!

Magda Gessler wzięła ślub w tajemnicy. Mąż przerwał milczenie

2021-02-04 7:05

Magda Gessler (68 l.) ma trzeciego męża. Znana restauratorka i prowadząca program "Kuchenne rewolucje" pochwaliła się tym na Facebooku w niecodzienny sposób. Umieściła bowiem na swoim profilu wypowiedź jej męża, Waldemara Kozerawskiego (68 l.). - Jeszcze nigdy jako mąż i najlepszy przyjaciel Magdy... - czytamy na początku wpisu.

- Zaskoczenie.. wzruszenie, Waldemar♥️♥️ - Jeszcze nigdy jako mąż i najlepszy przyjaciel Magdy nie komentowałem jej zdjęć czy postów oddzielajac życie prywatne od świata medialnego.. Social mediów....Dzisiaj postanowiłem to zmienić. Chciałbym powiedziec o Mojej Żonie, że jest najpiekniejszym człowiekiem jakiego znam! Jest piękna, dumna i dobra w środku. A wbrew temu co ludzie myśla, bardzo nieśmiała i niepewna na zewnątrz... Zawsze skłonna do pomocy każdemu z kim zetknie ją los.. To nie tylko pomoc w Kuchennych rewolucjach, ale to ogromna empatia dla ludzi zwierząt i sytuacji w jakich sie znajduje. Doświadczam tego na kazdym kroku będąc z Nią na urlopie w domu czy na towarzyskim spotkaniu. Zawsze z telefonami które dzwonią non stop prosi, czy załatwią pomoc dla innych. Nigdy siebie!! Nie patrzy nigdy na to czy jest zmęczona, śpiąca czy po prostu odpoczywa podczas obiadu ze mną.. Zawsze poproszona o pomoc - szuka jej dla innych...lekarzy dla chorych, pieniędzy dla potrzebujacych albo po prostu pomaga rozmawą, troską czy radą. A ja muszę to zaakceptować,bo wiem jak to jest dla niej ważne. Magda nawet dzwoni do mnie radząc się co jeszcze można zrobić. Kocham ją bardzo bo jest wyjatkowa i nie tylko dla mnie. Dziś stoję za Nią murem. I nie pozwolę jej ranić. Kocham Cię Magda za to jaka jesteś. Nigdy sie nie zmieniaj - czytamy w poście.

Przypomnijmy, że w latach 80. Magda Gessler wyszła za mąża za Volkharta Müllera (1942–1987), niemieckiego korespondenta tygodnika „Der Spiegel” w Madrycie. Para doczekała się syna, Tadeusza (38 l.). Po śmierci męża siostra Piotra Ikonowicza wróciła do Polski i wzięła ślub z Piotrem Gesslerem, znanym restauratorem. W 1989 roku urodziła córkę Larę. Od dłuższego czasu jest w związku z Waldemarem Kozerawskim. lekarzem medycyny rodzinnej i estetycznej, który na co dzień mieszka w Toronto. 

Plotki o tym, że w końcu po 20 latach Magda Gessler poślubiła Kozerawskiego, pojawiły się tydzień temu. Restauratorka zaczęła chodzić bowiem z obrączką. - Na zdjęciu widnieje obrączka, którą ostatnio dostałam od Waldka. Nie mogę się na nią napatrzeć. Dziękuję ci bardzo, Walduś - podpisała fotografię, nie chcąc zdradzać nic więcej.

Grób teściów Magdy Gessler | Niezapomniani
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany