Magda Gessler publicznie skrytykowała jedzenie w swojej knajpie?

2021-09-26 21:24
Magda Gessler
Autor: AKPA Magda Gessler

Jesień to czas telewizyjnych powrotów, na antenie TVN rozpoczął się właśnie kolejny sezon lubianego przez widzów "MasterChefa". Jedną z jurorek w show jest kochana przez Polaków Magda Gessler, a program bez jej komentarzy zdecydowanie nie byłby taki sam. W najnowszym odcinku jeden z uczestników show przygotował szarlotkę, która powala wszystkich na kolana. Swoje zdanie wyraziła Magda Gessler, a jej opinia zszokowała.

Zadziwiające słowa Magdy Gessler o jedzeniu z jej restauracji

To już 9 edycja wielkiego kulinarnego show TVN. "MasterChef to bez wątpienia jeden z najbardziej lubianych przez Polaków formatów telewizyjnych, dziś również mało kto wyobraża sobie program bez Magdy Gessler. Restauratorka, co prawda nie rzuca tutaj talerzami, to nadal jej komentarze potrafią uderzać w najczulszy punkt uczestników. W niedzielnym odcinku "MasterChefa" jeden z mężczyzn biorących udział w rywalizacji przygotował szarlotkę, a jak wiadomo to jedno z bardziej lubianych przez Polaków ciast, zatem oczekiwania były duże. Na szczęście uczestnik poradził sobie wyśmienicie, a jego szarlotka wszystkim przypadłą do gustu. Magda Gessler postanowiła skomentować to w charakterystyczny dla siebie sposób. Otóż restauratorka zaproponowała mężczyźnie pracę w jednym ze swoich lokali. - Przyjdziesz do mnie pracować. Nauczysz ich jak robić szarlotkę? Bo ją knocą za dużo jabłek, za dużo cukru - powiedziała Magda Gessler. 

Sonda
Oglądasz nowy sezon "MasterChefa"?
Pobiegli w piżamach przez Świdnik. Aby dzieciom chorującym na nowotwory dodać otuchy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE