Wizerunek Magdy Gessler

i

Autor: East News Przez lata wizerunek Magdy Gessler bardzo się zmieniał. Wciąż jednak bardzo lubi szale i chusty - nosi je od lat.

Magda Gessler zdradza, czym uwiodła ukochanego

2017-12-14 13:16

Magda Gessler (64 l.) jest niekwestionowanym polskim autorytetem kulinarnym. Gwiazda w ostatnim wywiadzie zdradziła, czym uwiodła ukochanego. Będziecie zaskoczeni!

Magda Gessler od lat jest w szczęśliwym związku z Waldemarem Kozerawskim. Para żyje na odległość, jednak uczucie jest niezwykle gorące. Restauratorka często podkreśla, że łączy ich silna więź i planują wspólną przyszłość. Gessler i Kozerawski poznali się 39 lat temu, kiedy to Magda miała zaledwie 25 lat. W rozmowie z "Vivą" gwiazda zdradziła, jak zwróciła uwagę obecnego partnera. - Waldka uwiodłam pizzą. Pamiętam, na przyjęciu grał ze znajomymi w brydża, gdy weszłam z pizzą. I już gra nie była ważna. Ważna była pizza. A z pizzą ja – wyznała restauratorka.

POLECAMY: Pizza według Magdy Gessler: przepis na ciasto

Prowadząca "Kuchennych rewolucji" i "Sexy kuchni" zdradziła, że pierwszego męża (Niemca) uwiodła makaronem. - Gdy posmakował jak gotuję, stwierdził, że to niemoralne chować taki skarb – powiedziała Gessler.

Jaki jest więc sposób Magdy Gessler na zdobycie mężczyzny? Metoda jest banalnie prosta. Najkrótsza droga do serca prowadzi przez żołądek.

ZOBACZ TAKŻE: Magda Gessler na wózku inwalidzkim w Toronto