Magda Narożna w sesji CKM

i

Autor: magazyn CKM/Tony Farina/skan SE.PL

Magda Narożna z Piękni i Młodzi bawi się piersiami innej kobiety. Ależ ZDJĘCIA

2020-10-02 5:23

Niektórzy to wiedzą, jak się bawić. Udowodniła to Magdalena Narożna (32 l.) z zespołu Piękni i Młodzi. Wokalistka po zjedzonej kolacji zapragnęła... dotknąć piersi swojej przyjaciółki. I to wszystko na oczach partnera!

Warszawa potrafi wciągnąć. W ostatnich dniach widzieliśmy wiele gwiazd, które dały się ponieść imprezowemu nastrojowi. Daniel Kordas zaliczył ostatnio wpadkę z której nieudolnie się tłumaczył.

Zobacz: Chory gwiazdor TVN OSOBIŚCIE sprzątał swoje WYMIOTY spod baru! KRĘPUJĄCA SYTUACJA

Magda Narożna razem z przyjaciółmi wybrali się do modnej Hali Koszyki, aby zjeść tam kolację. Po wszystkim imprezowicze nie wrócili od razu do domu, woleli zabawiać się rozmową pod lokalem. W pewnym momencie gwiazda disco polo chwyciła swoją przyjaciółkę za piersi! Być może chciała sprawdzić ich wielkość, bowiem po chwili zerknęła na swój biust, jakby je porównywała. Towarzyszący im panowie wyglądali na zadowolonych. Nie dziwimy się.

Tak się bawi Magda Narożna z zespołu Piękni i Młodzi
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają