Magda Narożna zrzuciła ubrania i w bikini wskoczyła do wody. Co za widoki!

i

Autor: instagram/@akademiastudio7, @madzia_pim Magda Narożna zrzuciła ubrania i w bikini wskoczyła do wody. Co za widoki!

Wow!

Magda Narożna zrzuciła ubrania i w bikini wskoczyła do wody. Co za widoki!

2022-12-28 13:07

Magdalena Narożna (34 l.), liderka zespołu Piękni i Młodzi, wskoczyła w bikini podczas wycieczki na Islandię. Pochwaliła się zdjęciami na Instagramie. Widoki zapierają dech w piersiach, a te zdjęcia z ukochanym... Zrobiło się gorąco!

Magdalena Narożna to liderka oraz wokalistka zespołu Piękni i Młodzi. Zyskała ona popularność nie tylko za sprawą swojej twórczości, ale i głośnej awantury z byłym mężem, Dawidem Narożnym, o której rozpisywały się media. Para rozstała się w atmosferze skandalu. Ostatecznie każde z byłych małżonków poszło w swoją stronę, a łączy ich wspólna córka, Gabrysia (12 l.). 

Magda Narożna znalazła szczęście u boku innego mężczyzny, Krzysztofa Byniaka, z którym związała się po rozstaniu z Dawidem Narożnym. Wokalistka chętnie pozuje z ukochanym do zdjęć, które następnie publikuje w mediach społecznościowych. Teraz pokazała kadry z wyjazdu na Islandię. Wow! 

Magda Narożna pozuje w bikini na Islandii. Zrobiło się gorąco!

Jak dowiadujemy się z jej instagramowego profilu, Magda Narożna odwiedziła Sky Lagoon - atrakcję znajdującą się nieopodal Reykjaviku, stolicy Islandii. To atrakcja geotermalna, gdzie poza gorącymi źródłami znajduje się m.in. wodospad oraz SPA. 

Na zdjęciach widzimy, jak Magdalena Narożna pozuje w czarnym bikini na tle nieziemskich widoków. Trudno oderwać wzrok! 

"Uwielbiam ten kraj :) Pozdrawiamy wszystkich bardzo gorąco :)" - napisała pod albumem na Instagramie. 

Zdjęcia Magdy Narożnej w bikini oraz jej czułości z ukochanym najwidoczniej spodobały się internautom. "Bogini", "Bardzo ładnie", "Super zdjęcie i para cudowna", "Widać w oczach szczęście i to najważniejsze", "Bardzo ładnie razem wyglądacie" - czytamy w komentarzach. 

Spójrzcie tylko na kadry, które pojawiły się na instagramowym profilu Magdy Narożnej. Robią na Was wrażenie?

Magda Narożna zrzuciła ubrania i w bikini wskoczyła do wody. Co za widoki!

i

Autor: instagram/@madzia_pim Magda Narożna zrzuciła ubrania i w bikini wskoczyła do wody. Co za widoki!
Sonda
Lubisz zespół "Piękni i młodzi"?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany