Znamy szczegóły

Magdalena Boczarska kandydatką na prezydenta? Przed aktorką nie lada wyzwanie zawodowe

2023-09-04 4:56

48. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni zbliża się wielkimi krokami. Jednym z filmów, który powalczy o główną nagrodę, jest „Różyczka 2”, kontynuacja wielkiego hitu z 2010 roku. W głównej roli zobaczymy Magdalenę Boczarską (45 l.). Przed gwiazdą postawiono nie lada wyzwanie - zagra bowiem dwie postaci - matkę i córkę.

Kontynuacja filmu "Różyczka" we wrześniu w kinach. "Różyczka 2" o czym opowiada?

- „Różyczka” nosiła w zakończeniu pytanie, które powracało w trakcie spotkań z publicznością na całym świecie. Widzowie chcieli się dowiedzieć, kto jest ojcem dziecka Kamili Sakowicz: mąż, ceniony pisarz, na którego donosiła, czy funkcjonariusz SB, z którym miała romans? Wydawało się, że kochała obu tych mężczyzn – mówi reżyser Jan Kidawa-Błoński. „Różyczka 2” będzie nieoczywistą kontynuacją. Joanna Warczewska (Magdalena Boczarska) ma wszystko: wielką miłość i świetnie rozwijającą się karierę. To poukładane życie w jednej chwili burzy jednak zamach terrorystyczny, w którym ginie jej ukochany mąż (Paweł Małaszyński). Kiedy los daje Joannie nową życiową szansę - kandydowanie na urząd prezydenta, dosięga ją kolejny cios. Ktoś wysyła zdjęcia i dokumenty kompromitujące jej rodzinę, żądając setek tysięcy euro w zamian za milczenie. Joanna decyduje się na własną rękę zmierzyć z szantażystą i z prawdą o własnej przeszłości. Powrócą bohaterowie sprzed lat…

48. FPFF w Gdyni. Konkurs główny

W konkursie głównym weźmie udział 16 produkcji: „Chłopi”, „Doppelgänger. Sobowtór”, „Fin del Mundo?”, „Figurant”, „Freestyle”, „Horror Story”, „Imago”, „Jedna dusza”, „Kos”, „Lęk”, „Raport Pileckiego”, „Różyczka 2”, „Sny pełne dymu”, „Święto ognia”, „Święty”, „Tyle co nic”.

Gdynia 2022
Sonda
Różyczka 2 - czkeasz na film?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany