Co za zmiana!

Magdalena Cielecka przeszła metamorfozę. Wielka przemiana aktorki [ZDJĘCIA]

Magdalena Cielecka (50 l.) nie boi się eksperymentować ze swoim wyglądem. Aktorka ostatnio radykalnie zmieniła fryzurę! Drastycznie skracając długość włosów, odświeżyła wizerunek i odjęła sobie lat. Jak zmieniała swój wygląd na przestrzeni ostatnich lat? Śledząc kolejne metamorfozy wielkiej aktorki można śmiało stwierdzić, że jest jak kameleon! Zobaczcie, jak prezentowała się w różnych odsłonach w naszej galerii zdjęć.

Tak zmieniła się Magdalena Cielecka. Wielka aktorka odświeżyła wizerunek. Drastycznie skróciła włosy!

Magdalena Cielecka lubi eksperymentować ze swoim wyglądem. Na czerwonym dywanie zawsze zachwyca pięknymi, eleganckimi sukniami, jednak na co dzień wybiera luźniejsze stylizacje oraz delikatniejszy makijaż. Ostatnio radykalnie zmieniła również swoją fryzurę.

Cielecka nie boi się zmian swojego wizerunku. W młodości nosiła włosy do pasa, potem skróciła je do ramion. Kilka lat temu obcięła również swoją grzywkę, a ostatnio pożegnała się z długimi blond włosami i obcięła je na krótko. Gwiazda zaczęła również ubierać się bardziej sportowo. W butach na wysokich obcasach i seksownych sukienkach możemy ją oglądać jedynie na wielkich galach i premierach filmowych. Na co dzień Magdalena stawia na wygodę, jak na nowoczesną kobietę przystało.

W sportowych, choć niepozbawionych wdzięku stylizacjach gwiazda spędza czas także ze swoim aktualnym partnerem, również aktorem, Bartoszem Gelnerem. Wolne chwile poświęcają na spacery po Warszawie i długie rozmowy. Choć początkowo Magdalena Cielecka starała się zachować dużą dyskrecję co do swojej nowej relacji, zwłaszcza ze względu na dużą różnicę wieku pomiędzy nią, a młodszym o 16 lat aktorem, teraz para coraz częściej pokazuje się publicznie.

Nowy związek wydaje się bardzo służyć Magdzie Cieleckiej! Aktorka kwitnie, a nowa miłość zainspirowała ją także do drastycznej zmiany wizerunku. Odświeżywszy fryzurę, jest gotowa na kolejne wyzwania zawodowe. Zobaczcie w naszej galerii zdjęć, jak przez ostatnie lata zmieniała się Magdalena Cielecka.

Magda Cielecka postanowiła drastycznie zmienić wizerunek. Jej widok w nowej fryzurze wzbudził wielkie zamieszanie! Zobaczcie, jak na przestrzeni ostatnich lat zmieniała się wielka aktorka w naszej galerii zdjęć poniżej.

Gorące wakacje Julii Wieniawy. Aktorka pokazała piękne ciało!
Sonda
Czy podoba Ci się nowa fryzura Magdaleny Cieleckiej?