Jacek Poniedziałek z Magdaleną Cielecką w Paryżu 2

i

Autor: AKPA

Jacek Poniedziałek z Magdaleną Cielecką w Paryżu. Czy to wspólne wakacje? [ZDJĘCIA]

2022-05-25 7:30

Magdalena Cielecka (50 l.) rzadko dzieli się publicznie szczegółami ze swojego życia prywatnego. Tym większą ciekawość budzą zdjęcia ze wspólnego wyjazdu do Paryża, opublikowane przez Jacka Poniedziałka (56 l.) . Gdyby nie znana orientacja seksualna aktora, można by było podejrzewać mały romans... Co aktorska para robiła w najsłynniejszym mieście zakochanych?

Jacek Poniedziałek i Magda Cielecka zwiedzają Paryż. Co to za okazja?

Zarówno Jacek Poniedziałek, jak i Magdalena Cielecka nie należą do gwiazd, które często dzielą się swoim życiem prywatnym. Być może dlatego zdjęcia ze wspólnego wyjazdu do Paryża budzą takie zainteresowanie. Choć pierwszym skojarzeniem mogą być wspólne wakacje aktorskiej pary, Poniedziałek od kilku lat nie kryje się już ze swoją orientacją seksualną.

Magda Cielecka także pozostaje obecnie w nowym związku, z młodszym o kilkanaście lat partnerem, Bartoszem Gelnerem. Aktorka początkowo nie obnosiła się znajomością z 34-latkiem, jednak obecnie są już oficjalną i udaną parą. Co więc Jacek Poniedziałek i Magdalena Cielecka robili w mieście zakochanych?!

Poniedziałek, którego jedna z ostatnich, świetnych ról w polskim serialu "Zachowaj Spokój" pozostawiła nas pod ogromnym wrażeniem, podjął się nowego zadania zawodowego. Aktorzy wspólnie występują w spektaklu "Odyseja. Historia dla Hollywoodu Krzysztofa Warlikowskiego, który właśnie miał swoją paryską premierę. W przerwach od intensywnej pracy Poniedziałek i Cielecka znaleźli jednak chwilę na uwiecznienie wizyty we francuskiej stolicy mody. A jak na tę przystało, aktorka zadawała szyku w typowo paryskim stylu!

Magdalena Cielecka zadaje szyku w Paryżu. Towarzyszył jej Jacek Poniedziałek!

Choć Jacek Poniedziałek i Magdalena Cielecka nie pojechali do Paryża wyłącznie po to, aby cieszyć się urokami słynnego miasta zakochanych, nie oznacza to, że nie mieli ani chwili dla siebie. Aktorka chętnie pozowała do zdjęć, prezentując nową fryzurę i swój charakterystyczny uśmiech.

Czy Krystian Ochman zaprosił Darię na kawę?
Sonda
Czy Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner pasują do siebie?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany