Co za metamorfoza! Magdalena Cielecka w nowej fryzurze na paryskich salonach [ZDJĘCIE]

2022-05-20 13:18

Magdalena Cielecka (50 l.) zaskoczyła swoich fanów metamorfozą! Na swoim instagramowym profilu opublikowała zdjęcie z Paryża. Na szczególną uwagę zasługuje nowa fryzura Magdy Cieleckiej! Gwiazda zdecydowała się na odważne cięcie?! Jak oceniacie, pasuje do niej?

Co za metamorfoza! Magdalena Cielecka w nowej fryzurze na paryskich salonach

i

Autor: instagram/@cielecka_magda.official

Magdalena Cielecka jest aktorką filmową, telewizyjną oraz teatralną. Gwiazda znana z produkcji takich jak "Chyłka", "Samotność w sieci", "Katyń", "Pitbull. Niebezpieczne kobiety", "Magda M." czy też "Hotel 52" swój aktorski debiut zaliczyła w 1992 roku na deskach krakowskiego Starego Teatru im. Heleny Modrzejewskiej, zaś telewidzowie po raz pierwszy zobaczyli ją w "Pokuszeniu" w 1995 roku. 

Utalentowana aktorka chroni prywatność swoją oraz najbliższych, dlatego dopiero niedawno potwierdziła związek z młodszym o 16 lat Bartoszem Gelnerem, który wykonuje ten sam zawód. Jakiś czas temu wyprawiła także huczną imprezę z okazji 50. urodzin, a kadry i nagrania z uroczystości znalazły się na jej instagramowym profilu.

Metamorfoza Magdaleny Cieleckiej

Tym razem Magda Cielecka zaskoczyła wszystkich swoją metamorfozą. 50-letnia gwiazda, dotychczas przywiązana do swojego wizerunku, pokazała bowiem nowe zdjęcie, na którym widać, że zdecydowała się na odważne cięcie! Nowa fryzura Magdaleny Cieleckiej jest zupełnie odmienna od poprzedniej. Teraz gwiazda ma krótkie włosy?! Zmienił się także ich kolor - aktorka postawiła na mysi blond oraz ciemniejszy odrost. Trzeba przyznać, że na zdjęciu z paryskiej kawiarni wygląda niczym modelka z żurnala!

Magda Cielecka zachwyciła nie tylko fryzurą, ale i gustowną stylizacją. Szmizjerka o kwiatowym wzorze oraz klasyczne, czarne okulary przeciwsłoneczne sprawiają, że wygląda niezwykle szykownie. Minimalistyczną stylizację dopełniają krótkie wiszące kolczyki. 

Zobacz także: Cielecka i Gelner wybrali się na randkę do muzeum. Już nie ukrywają swojej miłości [ZDJĘCIA]

"Paryski styl" - napisała Cielecka w opisie. 

Z opisu pod zdjęciem dowiadujemy się, że autorem fotografii jest nie kto inny, a partner gwiazdy - Bartosz Gelner. My jesteśmy zachwyceni metamorfozą Magdaleny Cieleckiej, a Wy?

Zobaczcie, jak Magda Cielecka spędzała 50. urodziny!

Maryla Rodowicz wyznaje: Nie mam wnuków i boleję nad tym
Sonda
Lubisz Magdalenę Cielecką?