Magdalena Cielecka w CZARNYCH kręconych włosach! To nie żart, nie wierzymy w to, co widzimy [Foto]

2021-12-05 23:11
Magdalena Cielecka
Autor: AKPA

Magda Cielecka kojarzona jest ze swoimi blond włosami. Znana aktorka zmienia swój wizerunek nie tylko do ról serialowych bądź filmowych, lecz także - tak jak w tym przypadku - również teatralnych. Tym razem gwiazda zaskoczyła swoich fanów i pokazała się w ciemnych i kręconych włosach! Jak celebrytka wygląda w nowej fryzurze? Sprawdź w naszej galerii, jak zmieniła się Magdalena Cielecka!

Magdalena Cielecka jest jedną z najbardziej znanych polskich aktorek. Na ekranie pierwszy raz mogliśmy oglądać ją w filmie „Pokuszenie” z 1995 roku. Od tamtego czasu aktorka sprawnie rozwijała swoją karierę artystyczną. Aktualnie najpopularniejszą rolą Cieleckiej jest główna postać w serialu „Chyłka”.

Celebrytka znana jest również z wybitnej gry na deskach teatralnych. 49-latka ma na swoim koncie mnóstwo ról w spektaklach. Niedawno postanowiła zaprosić fanów na jeden z nich. Korzystając z okazji, aktorka pochwaliła się na Instagramie swoją nową fryzurą!

Magda Cielecka zaszalała z fryzurą i sprawiła sobie wręcz burzę ciemnych loków! Jest to niezwykłe odstępstwo od klasycznego blondu, z którym kojarzą ją fani. Jak aktorka wygląda w nowej odsłonie?

Po zmianie fryzury Magdy Cieleckiej nie poznają nawet najwierniejsi fani! Gwiazda przeszła do roli imponującą metamorfozę. Nowa fryzura zmieniła jej wygląd z znacznym stopniu. Sprawdź, jak aktorka wygląda w ciemnych i kręconych włosach!

Sonda
Jesteś fanem serialu "Chyłka"?
Edyta Górniak dziękuje za nagrodę za hit 30-lecia "Super Expressu"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE