Magda Narożna

i

Autor: AKPA / Podlewski

Wakacje gwiazd

Magdalena Narożna chwali się smukłą sylwetką na wakacjach. Robi wrażenie!

2023-08-22 11:13

Magdalena Narożna (34l.) właśnie wypoczywa na wakacjach ze swoją córką. Gwiazda disco-polo mediach społecznościowych chętnie dzieli się zdjęciami z pięknej Hiszpanii. Pokazuje też swoje ciało, które w ostatnich latach mocno się zmieniło. Jej sylwetka robi wrażenie!

Magdalena Narożna wypoczywa na wakacjach z córką

Gwiazda Pięknych i Młodych wypoczywa z córką na wakacjach w Hiszpanii. Magdalena Narożna pochwaliła się w sieci zdjęciami z babskiego wypadu. Widać, że obie są w znakomitych humorach.

Sonda
Podobają Ci się stylizacje Magdy Narożnej?

Magda Narożna chwali się piękną sylwetką

Wśród relacji, które Narożna publikuje w mediach społecznościowych jest wiele zdjęć, na których można zauważyć zmienioną sylwetkę gwiazdy, nad którą pracuje już od pewnego czasu. Fani wokalistki w pewnym momencie zaczęli się nawet obawiać o jej zdrowie. Magdalena Narożna uspokoiła jednak, że wszystko z nią w porządku, a metamorfoza spowodowana jest zdrowym trybem życia. Piosenkarka dba o odpowiednią dietę i ruch.

Dlatego trudno się dziwić, że również w sieci chętnie publikuje swoje zdjęcia, na którym widać zdrowe, zadbane ciało. Nie inaczej jest teraz, kiedy pojawiają się fotografie z wyjazdu do Hiszpanii.

Magdalena Narożna

i

Autor: Magdalena Narożna Instagram Screenshot
Magda Narożna o kobiecej przyjaźni w świecie disco polo