Maja Hyży ma KOLOSALNE problemy ze zdrowiem i nie słucha lekarzy! Po siedmiu operacjach czekają ją kolejne

2023-01-31 18:30

Maja Hyży (33 l.) to piosenkarka, półfinalistka trzeciej edycji programu X Factor, kojarzona głównie za sprawą głośnego rozstania z Grzegorzem Hyży (35 l.), który również próbuje swoich sił w show biznesie. Okazuje się, że młoda wokalistka ma kolosalne problemy ze zdrowiem. Przeszła już siedem operacji, a wszystko wskazuje na to, że czekają ją kolejne zabiegi. Mało tego, Hyży nie słucha zaleceń lekarzy! Doniesienia są zaskakujące.

Maja Hyży zaszalała z fryzurą. Piękny warkocz do ziemi robi wrażenie!

i

Autor: Akpa / Screeny

Maja Hyży próbuje zaistnieć w polskim przemyśle muzycznym, wydając piosenkę za piosenką. Półfinalistka jednej z edycji X Factor, była żona Grzegorza Hyżego, postanowiła zgłosić nawet swój najnowszy utwór "Never Hide" do udziału w Eurowizji. Podczas pracy na planie teledysku w rozmowie z Jastrząb Post ujawniła, że choć ma zaledwie 33 lata, to przeszła już... siedem poważnych operacji. Co ciekawe, kolejne jeszcze ją czekają! "Natomiast ja jestem cały czas uśmiechnięta, mam w sobie siłę do działania, do stawiania sobie celów i osiągania marzeń. Stąd też jest ta energia, żeby jednak pokazać, iż takie sytuacje, które spotkały mnie w moim młodym życiu nie sprawiły, że poszłam w dół, tylko cały czas się podnoszę, pnę się do góry w swoim tempie i mam tą siłę do działania i do walki", mówi Maja Hyży w wywiadzie dla Jatrząb Post. Okazuje się jednak, że piosenkarka nie zawsze słucha lekarzy! Poznajcie szczegóły.

Maja Hyży ma KOLOSALNE problemy ze zdrowiem i nie słucha lekarzy! Po siedmiu operacjach czekają ją kolejne

Maja Hyży mówi wprost, że zabiegi, które przeszła, były bardzo ciężkie, a z różnymi problemami, np. z biodrami, boryka się do dziś. Wszystko rozwinęło się do tego stopnia, że w wieku 17 lat piosenkarka "musiała uczyć się chodzić na nowo".

"Przeżyłam swoje, ale teraz – jak sięgam pamięcią w przeszłość, to wspominam to pozytywnie i wyciągam z tego jakieś plusy i pozytywne wartości, które przydają mi się teraz w moim życiu", opowiada Maja Hyży w Jastrząb Post.

Trudne doświadczenia okazały się niewystarczające do tego, by zawsze przestrzegać zaleceń lekarzy. Piosenkarka przyznaje bowiem, że nie zawsze ich słucha! I choć nie może chodzić w szpilkach czy uprawiać sportów, to na pierwszą wizytę po operacji poszła do specjalisty... w butach na obcasie.

"Ja nie powinnam chodzić w obcasach, w szpilkach. Ale na przekór temu wszystkiemu, na pierwszą moją wizytę po operacji przyszłam w moich pierwszych obcasach, bo chciałam pokazać sobie i też powiedzieć lekarzowi, że to jest mój moment", wyznaje Hyży.

Rozsądnie? Fani mają nadzieję, że nie będzie to w przyszłości skutkować pogorszeniem stanu zdrowia Mai. "Dużo zdrowia", życzą jej w licznych komentarzach.

Zobacz również poniższą galerię zdjęć: Maja Hyży zaszalała z fryzurą. Piękny warkocz do ziemi robi wrażenie!

Sonda
Zgadzasz się ze słowami Mai Hyży?
Maja Hyży o ciąży i byciu mamą

Co jest w życiu NAPRAWDĘ ważne, a na co lepiej "machnąć ręką"?

Posłuchaj rad Krystyny Mirek, autorki książki "Uwierz w szczęście"!

Listen on Spreaker.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki