Maja Hyży i Zenon Martyniuk pojawią się na Sylwestrze Marzeń z Dwójką.

i

Autor: AKPA/Piętka

Będziecie oglądać?

Maja Hyży i Zenon Martyniuk pojawią się na Sylwestrze Marzeń z Dwójką. Co na to ich bliscy? "W końcu będziemy razem"

2022-12-28 22:36

Zenek Martyniuk (53 l.) i Maja Hyży (33 l.) pojawią się jako gwiazdy Sylwestra Marzeń z Dwójką! Występ na scenie w Zakopanem oznacza jednak, że nie spędzą czasu z bliskimi w tę wyjątkową noc. Czy rodzina ma o to do nich żal? Piosenkarka zdradziła, jakie znalazła na to rozwiązanie! Z kolei król disco polo przyznał, że... Więcej poniżej!

Zenek Martyniuk i Maja Hyży pracują w noworoczną noc. Co na to ich rodziny? Zdradzili, jak im to wynagrodzą!

Zenek Martyniuk niemal co roku zamiast tańcować u boku ukochanej Danuty Martyniuk, zabawia publiczność podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką. Także w tym roku król disco polo pojawi się na scenie w Zakopanem. Jak jednak twierdzi, jest już do tego przyzwyczajony.

Ja już jestem przyzwyczajony, że zawsze, od dawien dawna sylwestra spędzam, koncertując. Może jeden tylko był taki, że siedziałem w domu czy po prostu z żoną poszliśmy, gdzie grała zaprzyjaźniona kapela i tam żeśmy się bawili z przyjaciółmi. A tak to zawsze jestem w pracy, jestem na koncercie - odpowiadał na pytania agencji Newseria Lifestyle Zenek Martyniuk.

Podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką 2022/23 w Zakopanem wystąpi także Maja Hyży. Piosenkarka zdradziła, że aby uniknąć spędzania sylwestra osobno z bliskimi, zabiera ich ze sobą w góry!

Zeszłorocznego sylwestra bardzo miło wspominam. Było bardzo dużo zabawy, nie tylko tej na scenie, ale też poza nią. Ci ludzie, którzy mnie otaczają, z którymi pracuję, sprawiają, że ten sylwester jest właśnie taki, jaki powinien być. W tym roku będę w Zakopanem razem z Konradem, bo wzięliśmy najlepszą opiekunkę na świecie, czyli mamę Konrada, która zajmie się dziewczynkami, a Konrad będzie bawić się razem ze mną. I ten sylwester będzie na pewno wyjątkowy, bo w końcu będziemy razemtłumaczyła Maja Hyży. 

Emilian Kamiński spocznie w grobie rodzinnym? Tak wygląda miejsce spoczynku matki aktora, Zofii Kamińskiej. Więcej zdjęć w naszej galerii poniżej!

Tak wygląda grób matki Emiliana Kamińskiego. Spocznie koło niej?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany