Wyszło na jaw, jak Małgorzata Ohme ma zapisanego Filipa Chajzera w telefonie! Jaja to mało powiedziane

2022-07-19 22:25

Małgorzata Ohme (43 l.) opowiedziała w wywiadzie o urokach pracy w programie Dzień Dobry TVN. Prezenterka przyznała, że otrzymana kilka lat temu posada jest dla niej "darem" i aż trudno jej uwierzyć, że przez tyle lat była obecna na małym ekranie. Opowiedziała też o przyjaźni z Filipem Chajzerem (37 l.) i o tym, jak ma zapisanego go w telefonie. Ale jaja!

Malgorzata Ohme, Filip Chajzer

i

Autor: AKPA, Marek Kudelski/Super Express

Małgorzata Ohme opowiada o kulisach pracy w DDTVN. "To mnie wzrusza nieustająco"

Widzowie porannego pasma telewizji śniadaniowej Dzień Dobry TVN od trzech lat mają okazję oglądać Małgorzatę Ohme oraz Filipa Chajzera w roli prowadzących programu. W jednym z udzielonych ostatnio wywiadów prezenterka opowiedziała, ile znaczy dla niej praca w stacji i jakie przyjaźnie z niej wyniosła.

- Aż trudno mi uwierzyć, że to już są trzy lata, ale co roku, jak dostaję grafik „Dzień Dobry TVN” i jesteśmy z Filipem dalej, to myślę sobie: wow, super, już minął kolejny rok. To dla mnie jest w ogóle dar, że dostałam tę posadę i że się już tyle w niej utrzymałam. (...) To mnie wzrusza nieustająco i to jest niesamowite, że jestem w największym porankowym, śniadaniowym programie w Polsce, moim zdaniem najlepszym. Mam wiele wdzięczności wobec Edwarda Miszczaka, który dał mi wiele dobrego - opowiadała Małgorzata Ohme w wywiadzie udzielonym agencji Newseria Lifestyle.

Jesteśmy zawsze dla siebie w momentach krytycznych, jesteśmy wobec siebie totalnie wyrozumiali, tzn. jak on nie odbiera telefonu, to ja się nie obrażam, jak ja nie odbieram, to on się też nie obraża. Ale w sumie prywatnie bardzo dużo czasu też spędzamy razem i do siebie dużo dzwonimy. Ja go mam zapisanego „brat Fifi” w telefonie, to chyba wszystko o tym, nie? - tak z kolei Małgorzata Ohme podsumowała relacje z Filipem Chajzerem, z którym wspólnie prowadzą DDTVN. Wyglądają na ciepłe!

Jak na przestrzeni lat zmieniał się Filip Chajzer? Zobaczcie w naszej galerii zdjęć poniżej!

Małgorzata Ohme o swojej największej wpadce na wizji
Sonda
Czy Twoim zdaniem Małgorzata Ohme i Filip Chajzer sprawdzają się w roli prowadzących DDTVN?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki