Wpadka Małgorzaty Ohme

i

Autor: AKPA/Niemiec Wpadka Małgorzaty Ohme

Wpadka Małgorzaty Ohme. Fani komentują jej wpis o Miszczaku: "Totalne nieporozumienie"

2022-06-08 19:00

Na facebookowym profilu Małgorzaty Ohme (43 l.) pojawił się wpis, który nie spodobał się fanom prezenterki. Internauci zarzucają prowadzącej "Dzień Dobry TVN" przesadę. To, jak Ohme pożegnała Edwarda Miszczaka, nazywają "totalnym nieporozumieniem". Co tak bardzo oburzyło internautów?

Małgorzata Ohme to ekranowa partnerka Filipa Chajzera. Z wykształcenia jest psycholożką, jednak od trzech lat spełnia się zawodowo, prowadząc "Dzień Dobry TVN". Odejście Edwarda Miszczaka z TVN wstrząsnęło nią na tyle mocno, że postanowiła poświęcić osobny wpis na pożegnanie dyrektora programowego stacji. Fani zarzucają jej jednak przesadę i nietrafioną formę. 

Małgorzata Ohme pożegnała Edwarda Miszczaka i zaliczyła wpadkę

Małgorzata Ohme opublikowała na Facebooku wpis, w którym pożegnała Edwarda Miszczaka. Post opatrzyła wspólnym zdjęciem z dyrektorem programowym TVN. 

"Szukam naszego wspólnego zdjęcia, ale nie mogę znaleźć w telefonie w Barcelonie, gdzie zastała mnie smutna wiadomość o Twoim odejściu z TVN. Zawdzięczam Ci tak wiele, wiele jak wiele osób, może znacznie więcej, bo myśl, że jesteś, dodawała mi odwagi i siły od wielu lat. Jesteś najważniejszą osobą na mojej zawodowej drodze, bardzo ważną w moim życiu w ogóle. Jesteś autorytetem dla wielu z nas i tak pozostanie. Dziękuję Ci za wszystko i wierzę, że to nie koniec Twoich sukcesów, chociaż masz ich tyle, że możesz obdarować kilka żyć" - napisała Ohme. 

Post gospodyni "Dzień Dobry TVN" spotkał się z mieszanym odbiorem. Wielu internautów zauważyło, że wpis zabrzmiał jak ostatnie pożegnanie. Część komentujących wypomniała Małgorzacie Ohme, że jako psycholożka powinna ostrożniej dobierać słownictwo.

"Chyba nieco niefortunnie wyszło"

"Myślałam, że umarł"

"Fatalna ta forma stylistycznie, jak ostatnie pożegnanie"

"Mistrzowski post, dawno mnie żaden tak nie zamotał"

Zobacz również: Nie żyje Andrzej Tomecki. Kiedy pogrzeb gwiazdora "07 zgłoś się" i "Domu"?

"Wpis, jakby zmarł, a przechodzi do innej stacji telewizyjnej. Troszkę za bardzo z grubej rury, a można było po prostu napisać, że zmienia stację, bo mi zamroziło krew w żyłach"

"Jakieś totalne nieporozumienie ten post"

"Trochę nietakt z tym postem. Może takie było zamierzenie - dwuznaczność w celu wywołania kontrowersji, albo nieprzemyślany wpis, ale nie brzmi to dobrze" - czytamy w komentarzach.

Sama zainteresowana na razie nie skomentowała sprawy. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat - uważacie, że internauci nadinterpretują wpis Ohme, czy może rzeczywiście mają trochę racji?

Małgorzata Ohme traktuje rozwód jak porażkę? „Często szewc bez butów chodzi”
Sonda
Lubisz Małgorzatę Ohme?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany