Małgorzata Ohme musi wynieść się z Warszawy

i

Autor: AKPA

Partnerka Filipa Chajzera musi wynieść się z Warszawy. "Nie wiem, co dalej"

2022-06-07 12:30

Małgorzata Ohme (43 l.) od kilku lat występuje u boku Filipa Chajzera (38 l.) w "Dzień Dobry TVN". Prezenterka właśnie ogłosiła, że niebawem wyprowadzi się z Warszawy. "Nie wiem, co dalej" - martwi się Ohme.

Małgorzata Ohme oraz Filip Chajzer już od trzech lat wspólnie prowadzą "Dzień Dobry TVN". Są jednym z ulubionych duetów telewidzów. Fani cenią ich za autentyczność - nietrudno zauważyć, że ta dwójka dobrze dogaduje się nie tylko w sferze zawodowej, ale także prywatnej. Popularny program śniadaniowy nagrywany jest na żywo, a co za tym idzie - nie zawsze da się uniknąć wpadek, jednak naturalne zachowanie prowadzących robi wrażenie na telewidzach. 

Małgorzata Ohme wyprowadza się z Warszawy

W ostatnim czasie w życiu Filipa Chajzera zaszły poważne zmiany - prezenter opublikował oświadczenie, z którego wynika, że rozstał się ze swoją dotychczasową ukochaną, Małgorzatą Walczak. Jak się okazuje, jego ekranową partnerkę również czeka mały życiowy przewrót. 

Na instagramowym profilu Małgorzaty Ohme pojawił się wpis, w którym prezenterka przyznaje, że niebawem wyprowadzi się z Warszawy. 

"Lubię letnie wieczory w Warszawie. Niedługo wyprowadzamy się z Powiśla i nie wiem, co dalej. Jest Milanówek, drzewa i dom. Szczęście, że jest, ale będzie mi brakować miasta" - napisała. 

Gwiazda "DDTVN" dodała, że zgodnie z przepowiednią astrolog pod koniec czerwca powinna znaleźć mieszkanie. "Trzymajcie kciuki" - poprosiła swoich fanów. 

Na szczęście Małgorzata Ohme może liczyć na wsparcie ze strony internautów. Część komentujących zasugerowała nawet, że życie w podwarszawskim Milanówku jest jeszcze przyjemniejsze w stolicy. 

Małgorzata Ohme o swojej największej wpadce na wizji
Sonda
Lubisz Małgorzatę Ohme?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany