Małgorzata Rozenek-Majdan Antek Królikowski

i

Autor: Akpa Małgorzata Rozenek-Majdan Antek Królikowski

Małgorzata Rozenek-Majdan do Królikowskiego: „Jeżeli brak ci adrenaliny, to możesz zostać ..."

2022-04-04 18:53

Małgorzata Rozenek-Majdan (44 l.) i jej mąż Radosław (50 l.) przyjaźnią się z Antkiem Królikowskim (33 l.). Dlatego też gwiazda TVN nie mogła przejść obojętnie wobec tego, co wyczynia młody aktor. „Jeżeli brak ci adrenaliny, to możesz zostać kierowcą dostarczającym na teren Ukrainy leki i niezbędne środki” – napisała.

Przypomnijmy – Antek został włodarzem nowej organizacji MMA i zapowiedział, że walkę stoczą sobowtóry Wołodymyra Zełenskiego (43 l.) i Władimira Putina (70 l.). Spotkało się to z ostrą krytyką znanych osób, ale także fanów Królikowskiego, którzy w komentarzach nie szczędzą mu gorzkich słów. W tym gronie znalazła się także Perfekcyjna Pani Domu.

„Obrazy z Buczy wstrząsnęły całym światem i coraz mocniej obudziły się demony strachu przed trzecią wojną światową, a ty wraz z twoim otoczeniem wymyślacie jakąś patogalę z tym idiotycznym pomysłem z sobowtórami. To naprawdę nie ma znaczenia, czy oni się pobiją, czy nie. Czy tylko będą stać i patrzeć. Samo wykorzystywanie elementu tej zbrodni na ludziach Ukrainy jest w opór słabe. Nie piszę tego tu, żeby dołączyć do hejtu. Sama nieraz byłam jego ofiarą i zaskoczę cię wyznaniem, że w ważnych sprawach okazywało się, że to oni mieli rację. Tu też mają. Antek, zmień na chwilę otoczenie. Może twoi koledzy lub ci, o których myślisz, że są przyjaciółmi, jednak nimi nie są. Pogadaj z tymi, którzy naprawdę Ci dobrze życzą. Jeżeli jest w tobie tyle złości, to może zostań wolontariuszem w punkcie pomocowym dla Ukrainy” – pisze oburzona. – Jeżeli brak ci adrenaliny, to możesz zostać kierowcą dostarczającym na teren Ukrainy leki i niezbędne środki – dodała.

Antek zamieścił sprostowanie i wyjaśnił, że spotkanie, do którego miało dojść pomiędzy sobowtórami, nigdy nie miało mieć nic wspólnego z walką. Mało kto wierzy jednak w jego zapewnienia.

Zobacz: Kamil Glik nazwał Antka Królikowskiego IDIOTĄ! A Krzysztof Rutkowski ma dla aktora mocną radę

Antek Królikowski nie może wyjechać z parkingu.
Sonda
Jesteś oburzony zachowaniem Królikowskiego?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE