Małgorzata Rozenek-Majdan marzy o roli w serialu.

i

Autor: Instagram Małgorzata Rozenek-Majdan marzy o roli w serialu.

Małgorzata Rozenek-Majdan ma na swoim koncie rolę w filmie. Teraz marzy o serialu

2021-05-24 14:23

Może trudno w to uwierzyć, że ale Małgorzata Rozenek-Majdan (43 l.) ma ambicje dołączyć do grona znanych polskich aktorek. Celebrytkę będziemy mogli podziwiać w nowym filmie, którego premiera nastąpi za kilka dni. Jednak perfekcyjna pani domu marzy jeszcze o roli w serialu...

Co chwilę bierze udział w nowych projektach. Małgosia na pewno się nie nudzi i realizuje kolejne swoje marzenia. Gdy w zeszłym roku dostała propozcycję od Patryka Vegi zagrania w jego filmie, nie wahała się ani chwili. Co ciekawe rola w produkcji "Miłość, seks & pandemia" mocno odbiega od jej perfekcyjnego wizerunku, a Rozenek będziemy mogli zobaczyć na przykład w scenach ostrego seksu. Najwyraźniej praca na planie tego filmu tak rozochociła celebrytkę, że ta postanowiła zagrać w kolejnej produkcji.

Zobacz: Małgorzata Rozenek-Majdan krytykowana za włosy. Odpowiedziała hejterom

Tym razem komedia romantyczna

Już 28 maja na ekranach kin zobaczymy komedię romantyczną "Druga połowa". Jak nie trudno się domyśleć tematem przewodnim filmu będą klimaty piłki nożnej. Główne role zagrają Cezary Pazura, Maciej Musiał, czy Marianna Zydek. Ale pojawi się w nim również Małgorzata Rozenek-Majdan, która zagra Olę, dziennikarkę sportową.

- Praca przy filmie, w którym zaangażowano pierwszoligowe nazwiska była dla mnie wielkim wyróżnieniem. Wspaniale było podglądać ich warsztat i uczyć się od najlepszych aktorów teatralnych i filmowych w Polsce - wyznała gwiazda w rozmowie z "Radiem Zet".

Jak się okazuje w filmie miał się pojawić również Radek Majdan (49 l.), jednak do tego nie doszło, ponieważ były piłkarz przechodził koronawirusa akurat, gdy film był kręcony. Na pewno jednak trzymał kciuki za ukochaną żonę, którą już wkrótce tysiące widzów będą mogły podziwiać na ekranach kin. Małgosia nabrała jednak apetytu na więcej...

Sprawdź czy wiesz, gdzie zaczynały wielkie gwiazdy

Pytanie 1 z 10
W jakich redakcjach zaczął swoją karierę Filip Chajzer?

Liczy na rolę w serialu

Wiadomo, że Rozenek-Majdan nagle nie zostanie profesjonalną aktorką, ale jej talent mogą dostrzec producenci nie tylko filmów, o czym po cichu marzy celebrytka.

- Nie myślę o przebranżowieniu, ale liczę na to, że jeszcze wejdę na plan fabuły albo serialu. Praca na planie fikcji jest inna niż w programie telewizyjnym, który jednak dokumentuje to, co się dzieje w danym momencie - powiedziała w rozmowie z "Plejadą".

Oczywiście wszsytko jeszcze zależy od tego jak się sprawdzi na dużym ekranie.

- To bardzo ciekawe doświadczenie i wejście w zupełnie inną rolę i w też inny świat. To trochę takie przeżywanie innych rzeczy. Zobaczę, czy będę zadowolona z siebie na ekranie i jak nie będę zażenowana, to będę to robić dalej - dodała.

Małgorzata Rozenek-Majdan przed premierą filmu „Druga połowa”: To mój wielki debiut. Uwielbiam Zinedine’a Zidane’a
Nasi Partnerzy polecają