Ma ludzi od wszystkiego

Małgorzata Rozenek-Majdan zatrudniła rodziców do przenoszenia drewna. We wszystkim musi mieć pomoc

2022-07-21 13:50

Gdy wszyscy myśleli, że Małgorzata Rozenek-Majdan (44 l.) ma już za sobą trudną przeprowadzkę do luksusowej willi, celebrytka pokazała, co jeszcze musiała zrobić w nowym domu. Do tego fizycznego zajęcia zatrudniła swoich rodziców.

Cała Polska śledziła przeprowadzkę Małgorzaty Rozenek-Majdan do luksusowej willi. Gwiazda TVN na bieżąco zamieszczała na Instagramie relacje z rozpakowywania 200 pudeł, czy aranżowania pięknego ogrodu. Gdy wszyscy myśleli, że celebrytka zrobiła już wszystko i w końcu może cieszyć się nowymi wnętrzami, Małgosia pokazała, co jest jeszcze do zrobienia. Jako ostatni punkt przeprowadzki widniało ułożenie drewna do kominka. Zamówiony opał trzeba było równiutko poukładać w wyznaczonym miejscu. Oczywiście Rozenek-Majdan nie robiła tego sama. 

Małgorzata Rozenek-Majdan dosadnie o swojej matce: "Krytykuje wszystko"

Gdzie mieszka Małgorzata Rozenek-Majdan?

Rodzina Majdanów postanowiła wynająć luksusową willę, za którą płacą 30 tysięcy złotych miesięcznie. Za to mają do dyspozycji 300 metrów kwadratowych, piękny ogród i duży basen. Małgosia Rozenek-Majdan wraz z bliskimi zamieszkała na warszawskim Wilanowie. Ma już za sobą przeprowadzkę, która okazała się sporym wyzwaniem. Na szczęście celebrytka nie musiała sama się tym zajmować.

Małgorzata Rozenek-Majdan korzysta z pomocy rodziców

Małgosia od wszystkiego ma ludzi. Profesjonalna firma zajmowała się przeprowadzką i rozpakowywaniem 200 pudeł, a także urządzaniem wnętrz. Celebrytka sprzątanie również zleciła wynajętej firmie. Na Instagramie pochwaliła się, jak wygląda jej ogród i basen. Jednak aranżację tej przestrzeni pozostawiła także profesjonalistom. Gdy okazało się, że została jeszcze jedna rzecz do zrobienia, wzięła do tego swoich rodziców! Rodzina musiała rozładować przywiezione drewno do kominka, w czym dzielnie pomagał Majdanom tata Małgosi, Stanisław. 

Sonda
Podoba Ci się nowy dom Rozenek-Majdan?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają