Małgorzata Rozenek Majdan

i

Autor: Gałązka/AKPA

Bal Fundacji TVN

Małgorzata Rozenek w złotej zbroi na Balu Fundacji TVN. Odważną kreacją przyćmiła wszystkich!

2022-09-18 9:04

Małgorzata Rozenek-Majdan zaskoczyła wszystkich swoją odważną kreacją, w której pojawiła się na Balu Fundacji TVN "Nie jesteś sam". Prowadząca "Dzień Dobry TVN" postawiła na suknię o kroju syreny, a przez jeden dość kontrowersyjny element wyglądała prawie jak wojowniczka. Oczywiście Małgorzacie Rozenek na balu towarzyszył mąż, Radosław.

Małgorzata Rozenek-Majdan w ostatnich latach wyrosła na prawdziwą medialną gwiazdę. To właśnie w TVN rozwinęła skrzydła i udało jej się osiągnąć upragniony cel i zostać prowadzącą "Dzień Dobry TVN". Dlatego nie mogło jej zabraknąć na jednym z ważniejszych wydarzeń - Balu Fundacji TVN "Nie jesteś sam". Gosia po raz kolejny udowodniła, że lubi zaskakiwać i tym razem postawiła na odważną stylizację.

Małgorzata Rozenek założyła na Bal Fundacji TVN odważną suknię

W sobotę, 17 września po dwóch latach przerwy, w końcu odbył się Bal Fundacji TVN "Nie jesteś sam". Na prestiżowej charytatywnej imprezie nie mogło zabraknąć czołowych gwiazd stacji TVN. Na ściance można było podziwiać Agnieszkę Woźniak-Starak, Paulinę Krupińską, czy Małgorzatę Rozenek i Radosława Majdana. Nowa prowadząca "Dzień Dobry TVN" jak zwykle postawiła na naprawdę odważną kreację, którą niewątpliwie przykuła uwagę. Rozenek-majdan postawiła na długą, kobaltową suknię o fasonie syreny. Górną część sukni stanowił złoty gorset z łańcuchami, który imitował zbroję.

Rozenek-Majdan nie poradziła sobie z prostym zadaniem w "Dzień dobry TVN"
Nasi Partnerzy polecają