Małgorzata Tomaszewska KOPNIĘTA podczas "Pytanie na śniadanie"! Przerwała program, łzy napłynęły do oczu

2023-09-21 15:14

Małgorzata Tomaszewska niedawno pochwaliła się, że jest w ciąży. Mimo stanu błogosławionego, postanowiła jeszcze pracować, póki ma do tego siłę. Prowadzi więc "Pytanie na śniadanie", tak jak zwykle ma to miejsce. Ale podczas ostatniego programu doszło do bardzo zaskakujących scen. Tomaszewska nagle przerwała rozmowę z gościem i oznajmiła, że została kopnięta! I to nie raz, a pięć razy! Oczy jej się zaszkliły, nastąpiła konsternacja. Co się stało? Wiemy, czemu tak zareagowała.

Małgorzata Tomaszewska w czwartek, 21 września, prowadziła program "Pytanie na śniadanie" razem z Aleksandrem Sikorą. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, co stało się podczas prowadzenia jednej z rozmów. Prezenterka niedawno chwaliła się bowiem w mediach społecznościowych, że zaszła w długo wyczekiwaną ciążę. Nie poszła jednak na L4, przynajmniej na razie, i chce do ostatnich chwil pracować. Efekty tego można było zobaczyć podczas czwartkowej rozmowy. Tomaszewska nagle się bowiem wzruszyła, a do jej oczu napłynęły łzy. W końcu nie wytrzymała i musiała przerwać wywiad. "Ja się nie wzruszyłam tą glukozą, ale po raz pierwszy chyba z pięć razy dziecko mnie kopnęło podczas tej rozmowy. To były pierwsze kopnięcia, dlatego tak się wzruszyłam", stwierdziła Małgorzata Tomaszewska. Ludzie byli w szoku.

Małgorzata Tomaszewska KOPNIĘTA podczas "Pytanie na śniadanie"! Przerwała program, łzy napłynęły do oczu

Aleksander Sikora od razu zmienił temat rozmowy i zwrócił się do Małgorzaty Tomaszewskiej, publicznie okazując jej wsparcie w tej wzruszającej dla niej chwili. Stwierdził, że "będzie miała pamiątkę, bo program leci na żywo". Później próbował zachować profesjonalizm, informując widzów, że przechodzimy do kolejnego tematu, kiedy Tomaszewska się wzrusza.

- Kurcze, trochę dziwne. Wyobrażacie sobie, że siedzicie na jakimś służbowym spotkaniu i nagle z zeszklonymi oczami mówicie, że dzidziuś was kopie. (...) Jakie to nieprofesjonalne - czytamy w komentarzach pod artykułem na Pudelku, który opisał tę sprawę.

A Wy, co o tym myślicie?

Galeria zdjęć: Małgorzata Tomaszewska w ciąży

Sonda
Co sądzisz o zachowaniu ciężarnej Małgorzaty Tomaszewskiej podczas programu "Pytanie na śniadanie"?
Małgorzata Tomaszewska opowiada o ciąży. Gwiazda „Pytania na śniadanie” czeka na córeczkę?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany