Jesteśmy pod wrażeniem

Mało kto wie o tym, że Rafał Brzozowski ma młodszego o 17 lat brata. Jest zabójczo przystojny, robi sportową karierę

2023-06-20 10:16

Rafał Brzozowski (42 l.) jest gwiazdą TVP. Pierwsze kroki w muzycznej karierze stawiał w programie "The Voice of Poland", a jego hit "Tak blisko" podbił niemal wszystkie stacje radiowe w Polsce. Później Brzozowski wystąpił w licznych programach, reprezentował nasz kraj na Eurowizji i rozwija karierę w telewizji publicznej. A co z życiem prywatnym? Mało kto wie o tym, że Rafał Brzozowski ma młodszego o 17 lat brata. Adam Brzozowski (25 l.) robi sportową karierę.

Rafał Brzozowski jest jedną z najpopularniejszych gwiazd Telewizji Polskiej. Pierwsze kroki stawiał w programie "The Voice of Poland", a jego utwór "Tak blisko" zachwycił Polaków, którzy długo nucili ten wakacyjny utwór. Piosenka podbiła też niemal wszystkie stacje radiowe w kraju. Kariera Brzozowskiego rozkręciła się na dobre, gdy został prezenterem TVP. Reprezentował również Polskę w konkursie Eurowizja. I choć jego życie zawodowe jest jak otwarta księga, to niewiele wiadomo na temat jego życia prywatnego. Brzozowski chwalił się niedawno, że znów jest szczęśliwie zakochany. Mało kto wie natomiast, że wokalista ma dwóch młodszych braci. Paweł Brzozowski jest młodszy od niego o dwa lata. Z kolei Adam Brzozowski jest młodszy od Rafała aż o 17 lat! Zabójczo przystojny 25-latek robi sportową karierę. Kim jest Adam Brzozowski? Jak wygląda? Poznaliśmy szczegóły.

Mało kto wie o tym, że Rafał Brzozowski ma młodszego o 17 lat brata. Jest zabójczo przystojny, robi sportową karierę

Adam Brzozowski robi sportową karierę, jest piłkarzem. Jak wynika z portalu "90 minut", 25-latek karierę zaczął w 2013 roku w klubie Świt Nowy Dwór Mazowiecki, jako junior. Później zmieniał zespoły, media rozpisywały się między innymi o jego sukcesach w klubie Stal Poniatowa, a później w Mławianka Mława, w którym - według najnowszych ustaleń - gra do dziś. Rafał Brzozowski rzadko mówi o bracie, ale udało nam się dotrzeć do nagrania z programu "Dzień Dobry TVN", gdzie wystąpili wspólnie.

- Sprzedał już bilety na wszystkie zaplanowane koncerty. Jego przebój ma już 10 milionów odsłon w Internecie, a debiutancka płyta pokryła się złotem. W kuchni Dzień Dobry TVN "ciacho" piecze ciacha, czyli Rafał Brzozowski i ciasto czekoladowe! I to w towarzystwie młodszego brata, Adama - brzmi opis odcinka programu.

Rafał Brzozowski i Adam Brzozowski prezentowali tam wspólnie swoje umiejętności kulinarne. Wygląda więc na to, że obaj bracia są wszechstronnie utalentowani. Życzymy dalszych sukcesów!

Zobacz galerię zdjęć: Kim jest brat Rafała Brzozowskiego, Adam Brzozowski? Zabójczo przystojny, robi sportową karierę

Sonda
Lubisz muzykę Rafała Brzozowskiego?
Rafał Brzozowski wygrał Premiery w Opolu
Listen on Spreaker.