Małżeństwo Ilony Felicjańskiej i Paula Montany zakończy się z hukiem

i

Autor: AKPA/Niemiec

Szokujące!

Małżeństwo Ilony Felicjańskiej i Paula Montany zakończy się z hukiem. Rozprawa o POBICIE jest w toku!

2023-02-08 8:19

Ilona Felicjańska (50 l.) i Paul Montana (56 l.) przez kilka lat tworzyli burzliwy związek. Para pobrała się w 2020 roku, a kilka miesięcy później była modelka poinformowała, że zamierzają wziąć rozwód. Sprawa rozwodowa jest obecnie w toku, ale to nie wszystko. Felicjańska i Montana są też po pierwszej rozprawie o pobicie!

Ilona Felicjańska i Paul Montana przez lata tworzyli jeden z najbardziej burzliwych związków w świecie polskiego show-biznesu. Para ma na swoim koncie nie tylko głośne rozstania, ale też skandale z alkoholem w tle. Felicjańska i Montana pobrali się w 2020 roku, co wskazywało na to, że liczne wzloty i upadki tylko umocniły ich relację i sprawiły, że chcą być razem aż po grób. Okazało się jednak, że ślub niczego nie zmienił. Jeszcze w tym samym roku Felicjańska w rozmowie z "Super Expressem" potwierdziła rozwód. Kobieta nie ukrywała, że destrukcyjny wpływ na jej związek z Montaną miał alkohol. Kilka dni temu przedsiębiorca poinformował w rozmowie z "Faktem", że "rozwód jest w toku". Zapewnił również, że w jego życiu nie ma innej kobiety. Celebrytka nie zostawiła tego bez odpowiedzi, bo w komentarzu w mediach społecznościowych miała zarzucić Montanie kłamstwo!

- Co za bzdura. Jakie to kłamstwa. Kolejne. Potrzeba bycia "widzianym" wygrywa… Paul Montana każdej nocy "wychodzi" z inną kobietą. Każdą oszukuje i okłamuje! - miała napisać.

Rozwód Felicjańskiej i Montany to nie koniec. Odbyła się sprawa o pobicie!

Jak poinformował "Fakt", w czwartek 2 lutego Paul Montana i Ilona Felicjańska stawili się w sądzie na proces o pobicie!

- 2 lutego odbyła się sprawa z urzędu za pobicie mnie przez Paula Montanę. Ta sytuacja jest dla mnie trudna. Do czasu zakończenia rozprawy nie pytajcie mnie o nic więcej - powiedziała dziennikarzom tabloidu.

Słowa Felicjańskiej potwierdził też sam Montana. Biznesmen zamierza się bronić.

- To prawda, że taka rozprawa o pobicie jest w toku. Ja się jeszcze nie broniłem w sądzie. Będę zeznawał prawdopodobnie na kolejnej rozprawie. Uważam, że prawda zawsze się obroni - przekazał "Faktowi".

Sąd Rejonowy dla Warszawy Mokotowa poinformował, że kolejna rozprawa odbędzie się w maju.

Bestsellery Empiku 2022. Zobacz galerię!

Sonda
Przyjaźń po rozwodzie. To możliwe?

Pobicia, gwałty, zastraszanie... W naszym bliskim otoczeniu ktoś może przeżywać PIEKŁO!

Jak reagować, żeby nie zaszkodzić? POSŁUCHAJ rozmowy z policyjnym ekspertem.

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany