Chcemy żyć i umrzeć w Skolimowie

i

Autor: materiały promocyjne Chcemy żyć i umrzeć w Skolimowie

Gwiazdy w Skolimowie odc.2

Małżeństwo ze Skolimowa zdradza swoje zarobki. Będziecie w szoku

2023-01-27 6:27

Kiedyś byli podziwiani przez miliony, dziś jesień życia spędzają w Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie. W nowym serialu dokumentalnym Moniki Tumińskiej "Gwiazdy w Skolimowie" poznacie historię wielu wspaniałych artystów. W drugim odcinku aktorka Agnieszka Byrska-Zaczyk (89 l.) i tenor Zdzisław Zaczyk (97 l.) zdradzili na jakie wynagrodzenie mogli liczyć w czasach kiedy byli na szczycie.

Za nami dwa odcinki programu "Gwiazdy w Skolimowie". W pierwszym widzowie poznali uroczą tancerkę Ryszardę Gozdowską (87 l.), która oprowadziła nas po domu opieki w Skolimowie i pokazała jego piękne zakątki. Bohaterami drugiego odcinka było jedyne, mieszkające tam małżeństwo. Aktorka Agnieszka Byrska-Zaczyk (89 l.) i tenor Zdzisław Zaczyk (97 l.) opowiedzieli naszej dziennikarce o swojej miłości, karierze oraz o pobycie w domu opieki. Jak zdradzili w Skolimowie mieszkają od 8 lat, ale w czasie pandemii docenili to miejsce jeszcze bardzie.

- Oboje jesteśmy po COVID-19. Kiedy mąż zachorował, chcieli go zabrać do szpitala, ale się nie zgodziliśmy. Wygrzebaliśmy się z tego wszystkiego dzięki temu, że byliśmy tu, w Skolimowie. Dzięki tym wszystkim usługom medycznym, które tu mamy, dzięki pielęgniarkom, obsłudze. Na miejscu mamy dwóch lekarzy, którzy przychodzą do nas dwa razy w tygodniu - wyznała Byrska.

Zdradzili swoje zarobki

Para zdradziła również na jakie wynagrodzenie mogła liczyć w latach, w których występowała w operetce czy teatrze. Zobaczcie koniecznie materiał wideo, który znajduje się pod artykułem. Poznacie konkretne kwoty.

Gdzie oglądać?

W najbliższą środę na YouTubie Super Express ROZRYWKA premierę będzie miał 3 odcinek serialu "Gwiazdy w Skolimowie" z udziałem Haliny Kowalskiej (82 l.), która m.in. opowiedziała Monice Tumińskiej jak radzi sobie po stracie męża, który zmarł w marcu ubiegłego roku.

Agnieszka Byrska-Zaczyk i Zdzisław Zaczyk: Chcemy żyć i umrzeć w Skolimowie
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają