Mama Kalczyńskiej gorzko o zwolnieniu jej córki z DD TVN. Niesprawiedliwość która Cię spotyka jest niezrozumiała

i

Autor: Jacek Kurnikowski/AKPA

Zmiany w Dzień Dobry TVN

Mama Anny Kalczyńskiej gorzko o zwolnieniu jej córki z DD TVN. "Niesprawiedliwość która Cię spotyka jest niezrozumiała". Słynna aktorka nie kryje smutku

2023-06-24 20:39

Halina Rowicka, mama Anny Kalczyńskiej w końcu zabrała głos po tym, jak do mediów wyciekły informacje o zwolnieniu jej córki z "Dzień dobry TVN". Słynna aktorka nie kryje smutku i w gorzkich słowach podkreśla niesprawiedliwość, jaka spotkała jej córkę. "Niesprawiedliwość która Cię spotyka jest niezrozumiała i irracjonalna" - podkreśla Rowicka i dopinguje Kalczyńską do walki o siebie.

Halina Rowicka nie kryje smutku. Pisze o zwolnieniu Anny Kalczyńskiej z DD TVN

Informacja o zwolnieniach w TVN, a dokładniej w "Dzień dobry TVN" rozgrzewa media od kilku dni. Z popularnym programem porannym pożegnały się jego największe gwiazdy: Agnieszka Woźniak-Starak, Małgorzata Rozenek-Majdan, Anna Kalczyńska, Małgorzata Ohme i Andrzej Sołtysik. Jedną z pierwszych prowadzących, która zabrała głos po zwolnieniu z DD TVN była Anna Kalczyńska, która nie kryła żalu, że sprawy potoczyły się w ten sposób. "Zostawiłam w tym programie swoje serce i głowę, lojalność i wierność, pasję i zaangażowanie [...] Czy mi smutno? No pewnie, kiedy kochało się swoją pracę, jak ja - musi być smutno" - napisała na Instagramie Kalczyńska. Teraz do sprawy postanowiła się odnieść matka Anny Kalczyńskiej, Halina Rowicka. "Wszelkie przykrości które Ciebie dotykają uderzają rykoszetem we mnie" - napisała w poruszającym poście w mediach społecznościowych słynna aktorka. "Jest mi bardzo przykro i smutno, ponieważ niesprawiedliwość która Cię spotyka jest niezrozumiała i irracjonalna" - dodała Rowicka na Instagramie.

Anna Kalczyńska może liczyć na wsparcie mamy

Po zmianach w DD TVN, Anna Kalczyńska z pewnością może liczyć na wsparcie swojej mamy. Halina Rowicka w swoim wpisie na Instagramie w ciepłych słowach pisze o córce oraz motywuje ją do walki o siebie. "Ja znam Twoją wartość, Twój charakter, Twoją ufność, które w tej sytuacji zawiodły, ale wiem że jesteś też silna, konsekwentna i pracowita. Może to jest spojrzenie matki, ale dla mnie jesteś ponadprzeciętna, masz zalety, których można Ci pozazdrościć" - podkreśliła aktorka. "Aniu, Kochana Go ahaed!- w nowe, lepsze przestrzenie. Z Twoją odwagą energią i siłą może być tylko lepiej!" - dodaje Rowicka.

Sonda
Lubiłeś/aś Annę Kalczyńską w roli prowadzącej Dzień Dobry TVN?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany