Antek Królikowski z mamusią atakowany przez internautów

i

Autor: Akpa Antek Królikowski z mamusią atakowany przez internautów

Mama Antka Królikowskiego podle atakowana: Jak wychowałaś syna. Wstyd!

2022-03-12 6:45

Antek Królikowski (33 l.), porzucając żonę z dzieckiem, naraził nie tylko siebie na falę negatywnych komentarzy. Złe języki sięgają także jego rodziny. Atakowana jest głównie matka aktora, gwiazda „Klanu”, Małgorzata Ostrowska-Królikowska (58 l.). Internauci nie mają wobec niej litości. „Jak wychowałaś syna? Wstyd!” – grzmią pod jej zdjęciami na Instagramie.

Wieść o tym, że Antek Królikowski odszedł od Joanny Opozdy (34 l.), która pod koniec lutego powiła mu synka Vincenta, zbulwersowała Polaków. Tym bardziej że aktor dumnie podkreślał, że skończył z imprezowym stylem życia i dzięki temu, że rzucił alkohol, jego życie nareszcie jest stabilne.

– Zaczęło mi się życie układać, kiedy przestałem pić alkohol. Rzuciłem alkohol, oświadczyłem się, wziąłem ślub – cieszył się podczas nagrywania programu „Przez Atlantyk”.

ZOBACZ: Małgorzata Opczowska bardzo cierpi: Serce mi pęka. Nie śpię po nocach

Niestety chwilę po tym, jak wrócił do Polski, zdecydował, że odchodzi od żony. Jego życiowe decyzje odbijają się teraz na jego rodzinie, a dokładnie na matce. Ludzie zarzucają Małgorzacie Ostrowskiej-Królikowskiej, że źle wychowała syna. Internauci zaczęli obrażać ją na jej internetowym profilu. 

„Ojciec Joasi to pestka w porównaniu do pani syna”, „Ja swojego syna nigdy bym nie pochwaliła za coś takiego i broniła. Kochała tak, ale nie podziwiała, nie za krzywdzenie innych ludzi”, „Jak wychowałaś syna? Wstyd!” – to tylko kilka komentarzy, które można przeczytać na Instagramie.

Gwiazda „Klanu” nie odpowiadała na ataki.

Zobaczcie galerię zdjęć, w której znajdziecie m.in. wiele negatywnym komentarzy skierowanych pod adresem aktorki.

Sonda
Czy Antek Królikowski to odpowiedzialny mężczyzna?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE