Mama Katarzyny Dowbor przeszła operację! Wiemy, jak się czuje

i

Autor: AKPA/Podlewski, instagram/@katarzyna_dowbor_official Mama Katarzyny Dowbor przeszła operację! Wiemy, jak się czuje

Znamy szczegóły

Mama Katarzyny Dowbor przeszła operację! Wiemy, jak się czuje

2023-03-01 9:30

Katarzyna Dowbor (64 l.) poinformowała za pośrednictwem Instagrama, że jej mama, pani Krystyna (90 l.), przeszła operację. Prowadząca "Nasz nowy dom" podziękowała lekarce, która otoczyła seniorkę opieką. Jak się czuje mama Katarzyny Dowbor po operacji?

Katarzyna Dowbor jest jedną z największych gwiazd Polsatu. Emitowany na antenie stacji program "Nasz nowy dom" cieszy się niesłabnącą popularnością, a widzowie darzą sympatią jego charyzmatyczną prowadzącą. Zaangażowani fani chętnie śledzą nie tylko zawodowe poczynania, ale także życie prywatne Katarzyny Dowbor, która aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. 

Popularna dziennikarka chętnie ujawnia zakulisowe informacje na temat prowadzonego przez siebie programu, nie stroni także od bardziej prywatnych rozmów. Swego czasu Katarzyna Dowbor opowiedziała tygodnikowi "Na Żywo" o operacji, którą przeszła. Teraz interwencji chirurgicznej wymagała jej mama, pani Krystyna. Jak się czuje seniorka?

Mama Katarzyny Dowbor jest po operacji. Jak się czuje pani Krystyna?

Lubiana prowadząca "Nasz nowy dom" już od dłuższego czasu opiekuje się swoją mamą. W 2022 roku Katarzyna Dowbor informowała, że seniorka rodu potrzebuje pomocy przy wielu czynnościach, między innymi ze względu na swoje trudności z chodzeniem. Teraz na Instagramie pojawił się wpis, w którym dziennikarka przekazała fanom, że pani Krystyna jest po operacji. 

"Jak cudownie spotkać lekarza z powołania" - zaczęła Dowbor. "Doktor Magdalena Kochman ze Szpitala Bielańskiego z wielką kulturą, taktem i zaangażowaniem zajęła się moją mamą. Mama jest już po operacji… w super formie! 😃❤️ Troska Pani doktor naprawdę mnie wzruszyła! Oby więcej takich ludzi wokół nas."

Wygląda na to, że mama Katarzyny Dowbor świetnie czuje się po operacji. Życzymy pani Krystynie dużo zdrowia!

Sonda
Lubisz Katarzynę Dowbor?
ŁZY wzruszenia! Gwiazdy w Skolimowie oglądają siebie na ekranie