Spytali mamę Sandry Kubickiej o Barona. Nie ugryzła się w język, było też o poprzednim narzeczonym!

2021-12-01 17:44

Sandra Kubicka i Alek Baron to obecnie jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Ostatnio, ich związek skomentowała mama zakochanej modelki. Wyznała, który partner córki najbardziej przypadł jej do gustu oraz opowiedziała, co myśli o obecnym ukochanym Sandry – Baronie.

Celebryci poznali się dawno temu, przez znajomych, i od tamtej pory aż do dziś są wyjątkowymi przyjaciółmi. Ich relacja z czasem ewoluowała i z koleżeństwa narodziła się miłość. Mowa oczywiście o Sandrze Kubickiej i Alku Baronie z zespołu Afromental. Na początku ich romantycznej przygody ukrywali miłosne uczucie przed światem. Dopiero, gdy nie dało się tego dłużej utrzymać w tajemnicy, zdecydowali się wstawić uroczy film i zdjęcie, które potwierdziły ich związek. Internauci zalali zakochaną parę tysiącami pozytywnych komentarzy z gratulacjami.

Baron nie mógł powstrzymać się od tych słów. Kubicka będzie w szoku, gdy to usłyszy!

Zobacz wyżej GALERIĘ: Baron i Sandra Kubicka są parą

Mama Sandry Kubickiej szczerze o Baronie

Podekscytowana modelka nie kryje swojego entuzjazmu w stosunku do partnera, z którym mieszka i spotyka się już kilka miesięcy. Marzeniem Sandry jest posiadanie dużej rodziny z co najmniej 2-3 dzieci. Alek Baron ma podobne priorytety w życiu, dzięki czemu tak dobrze się rozumieją.

 „Jeśli chcesz z kimś spędzić życie, musisz te tematy poruszyć – dziecko, ślub.(…) Zanim nasza relacja weszła na inny szczebel, opowiadałam mu o moim planie, że jeżeli nie znajdę mężczyzny, z którym będę chciała spędzić życie, to zrobię in vitro sama. Ja chcę być mamą, to jest moje marzenie od wielu lat. Ja chcę mieć dwójkę, trójkę, Alek też chce mieć dwójkę, trójkę, ale nie teraz" – wyznała Sandra w rozmowie z Jastrząb Post.

Ostatnio na temat związku celebrytki wypowiedziała się jej mama Grace Kubicka. Początkowo opowiedziała, że jednym z jej ulubionych partnerów córki był Kaio, z którym Sandra w przeszłości się zaręczyła.

"Lubiłam Kaio. Wciąż go lubię. Kaio jest jako tako rodzinny. Zawsze miał do mnie szacunek, ładnie się odzywał, zawsze mnie ładnie traktował."

Zapytana, co sądzi o obecnym ukochanym córki wyznała, że nie zna go za dobrze, ale zrobił na niej pozytywne wrażenie.

"Myślę, że Baron też jest ciepłą osobą. Na tyle, co się poznaliśmy i spędziliśmy ze sobą czasu, to uważam, że jest bardzo ciepłą osobą, jest bardzo sympatyczny i mi się bardzo podoba, że on ją tak docenia. Wspiera ją i to jest bardzo fajne" – tłumaczyła w rozmowie z Jastrząb Post.

Baron i Sandra Kubicka są parą

i

Autor: Instagram Baron i Sandra Kubicka są parą
Sandra Kubicka i Cedric Gervais na Okęciu

i

Autor: Flynet - Splash News/EAST NEWS
Sandra Kubicka i Kaio Alves Gocnalves

i

Autor: WBF
Sonda
Czy myślisz, że związek Barona z Sandrą Kubicką przetrwa?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE