Marcelina Zawadzka, Mikołaj Roznerski

i

Autor: Marcelina Zawadzka Instagram Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski na wspólnym zdjęciu prezentują się wyjątkowo dobrze!

Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski rozstali się! Dlaczego?

2017-10-16 11:55

Mikołaj Roznerski i Marcelina Zawadzka rozstali się! Choć nie byli ze sobą długo, to wiele osób kibicowało ich miłości. Dlaczego para postanowiła zakończyć związek?

Marcelina Zawadzka nie ma szczęścia w miłości. Niedawno media rozpisywały się o jej nowej miłości - Mikołaju Roznerskim. Wszystko wskazywało na to, że między byłą miss a aktorem układa się świetnie i wiele osób trzymało kciuki, aby im się udało. Niestety mamy złą wiadomość. Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski rozstali się! Jaki był powód zakończenia tego związku? Choć sami zainteresowani nie skomentowali sprawy, ich znajomi zdradzili przyczynę rozstania pary. Ponoć żadne z nich nie miało czasu na miłość. Poznali się w momencie, gdy bardziej absorbowało ich robienie kariery niż wspólne życie - komentują bliscy Marceliny Zawadzkiej i Mikołaja Roznerskiego. Jak rozstanie znosi była miss? "Marcelina swoje sercowe niepowodzenia zawsze przeżywa tak, aby nie dać nic po sobie poznać otoczeniu. Nie chce się nad sobą użalać, dlatego postanowiła udać się w podróż i odreagować" – tłumaczy w rozmowie z Party.pl koleżanka Marceliny.

Zobacz: Roznerski wyrwał Zawadzką na drifting

Przeczytaj też: Mikołaj Roznerski gotuje, a Marcelina Zawadzka po nim zmywa

Polecamy: Prowadząca Bake Off - Ale Ciacho straciła pracę. Zobacz, kto ją zastąpi

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany