Dorociński podbija świat

i

Autor: materiały prasowe Dorociński podbija świat

Dorociński PODBIJA ŚWIAT dzięki serialowi "GAMBIT KRÓLOWEJ". Kulisy hitu Netflixa

2020-11-11 0:29

Takiego sukcesu nikt się nie spodziewał! Marcin Dorociński (47 l.) gra jedną z głównych ról w nowym serialu Netflixa „Gambit królowej”, a produkcja ta w zaledwie kilka dni podbiła cały świat. Dosłownie! Serial króluje nie tylko w Polsce, lecz także w całej Europie i Stanach Zjednoczonych! Zagraniczne media wychwalają naszego aktora.

Serial „Gambit królowej” opowiada historię nastoletniej mistrzyni szachowej, która zdobywa wielką sławę w Stanach Zjednoczonych, a jej życiowym celem jest pokonanie rosyjskiego arcymistrza w tej grze. Główną rolę gra niezwykle oryginalna amerykańska aktorka Anya Taylor-Joy (24 l.), a jej rywala Vasilia Borgova - nasz Marcin Dorociński. Polak może być z siebie bardzo dumny, bo serial święci triumfy na całym świecie. Produkcja jest numerem jeden na Netflixie we wszystkich krajach Europy, Stanach Zjednoczonych, a nawet Australii. Króluje też w ogólnym światowym rankingu platformy!

Zobacz także: Sam David Beckham ZACHWYCONY nowym serialem z udziałem Dorocińskiego

– Na pewno od samego początku wiedział, że to będzie bardzo dobry serial. Robił go w końcu wybitny twórca – Scott Frank, który zrobił wiele scenariuszy i był dwukrotnie nominowany do Oscara za najlepsze scenariusze. Spodziewaliśmy się, że serial będzie hitem, ale nie na aż taką skalę – mówi w rozmowie z „Super Expressem” agentka Dorocińskiego Anna Świątek. – Na pewno udział w tym serialu przełoży się na więcej ról za granicą – cieszy się menedżerka aktora.

Jak udało nam się dowiedzieć, Dorociński nie musiał przejść castingu do roli, a propozycja zagrania w serialu przyszła prosto od jego twórców.

Brawo!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany